reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczucie jak na okres po owulacji

W takim razie mocno trzymam kciuki i czekam na pozytywną informacje ! :)
IMG_2763.jpeg

Stało się.. :) Nie mogę to uwierzyć, płaczom nie było końca... Po powrocie z pracy taka niespodzianka, nie sądziłam, że tak szybko się uda. :)
 
reklama
Myślę, że z tymi odczuciami bywa różnie a niekoniecznie są prorocze. Organizm lubi robić w bambuko. Zdarzały mi się takie bóle od paru dni po stosunku po owu i w sumie nic nie oznaczały finalnie bo okres finalnie nadchodził.

Ja w tym cyklu potwierdzona owu 15 dc, ciągnie mnie w brzuchu ale jakoś mi ciągle nie po drodze na testowanie i w sumie chęci brak, a dziś już 3 dzień po terminie.🤷🏻‍♀️
 
reklama
Myślę, że z tymi odczuciami bywa różnie a niekoniecznie są prorocze. Organizm lubi robić w bambuko. Zdarzały mi się takie bóle od paru dni po stosunku po owu i w sumie nic nie oznaczały finalnie bo okres finalnie nadchodził.

Ja w tym cyklu potwierdzona owu 15 dc, ciągnie mnie w brzuchu ale jakoś mi ciągle nie po drodze na testowanie i w sumie chęci brak, a dziś już 3 dzień po terminie.🤷🏻‍♀️
Wiem, wiem, ja już też nieraz miewałam takie uczucie kilka dni przed ale nigdy zaraz po owulacji. Natomiast zdaje sobie sprawę, że nasz organizm może różnie się zachowywać i nic nie jest wyznacznikiem ciąży ;) przy pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów, a przy drugiej miałam typowe bóle jak na okres-nie ma zatem reguluje 😂 mi spóźnia się okres 1 dzień, ale dopadło mnie okropne przeziębienie, gorączka, zatkany nos i myślę że to jest przyczyna opóźnienia. Ale na Twoim miejscu już spokojnie by
m testowała ;)
 
Do góry