reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczucie jak na okres po owulacji

Trzymam za was kciuki 🥰 ja jestem w 4dpo i wczoraj czułam delikatnie jajnik z którego chyba była owulacja ale bardziej bol promieniował na prawe udo I tak samo czułam się podczas owulacji. Normalnie boli mnie tylko jajnik na owulacje a tu takie dziwne bóle promieniujące 🤷‍♀️
Bardzo dziękuję:) natomiast przyznam szczerze, że na nic się nie nastawiam. Dwa razy byłam już w ciąży i jednak za każdym razem gdy się udało, ten cykl był inny od pozostałych ( albo wogóle nie miałam dolegliwości bólowych, albo były silne tylko przez 1 dzień) . Teraz natomiast czuję się standardowo tak jak przed każdym innym okresem. Jedynkę dam fakt wystąpienia tych dolegliwości tak wcześnie mnie zadziwił, bo przez połowę cyklu czuję się jak w okresie 🙈 pozostaję mi poczekać na termin czyli do przyszłego czwartku/piątku. Chyba że rzeczywiście coś mi się przesuwało i okres będzie szybciej. Ja również trzymam kciuki aby u was się udało 💪
 
reklama
Nie, zwykły ginekolog nie będzie widział endometriozy bo się w tym nie specjalizuje i nie jest na temat tej choroby doedukowany. Niestety diagnostyka endometriozy trwa kilka-kilkanaście lat i wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy.
Poczytaj sobie na jej temat np tutaj:
Dziękuję przeczytałam i myślę że to nie to. Nie mam bolesnych miesiączek, 4x bez problemu zaszłam w ciążę i ogólnie nic mnie nie boli -wyjątkiem jest owulacja ale to odkąd sięgam pamięcią tak jest. Jednak przekażę artykul mojej córce bo ona ma bardzo bolesne miesiączki aż do zasłabnięcia i parę innych rzeczy niepokojących.
🌹
 
ja mam dopiero 26dc, według objawów owulacja powinna być 13-14 dc, a u Ciebie?
Ja mam dziś 21 dc, więc tez jeszcze czekam.W ostatnich miesiącach okres miałam 24 lub 25 dc, więc czekam do czwartku/piątku na rozwój sytuacji :) Według moich objawów owulacja była 12 dc. Ale w swoim przypadku jakoś ciąży nie biorę pod uwagę 🙈za małe szanse. Jeszcze dopadło mnie przeziębienie, więc możliwe że okres trochę się opóźni. Ale zobaczymy :) za Ciebie trzymam kciuki!
 
Ja mam dziś 21 dc, więc tez jeszcze czekam.W ostatnich miesiącach okres miałam 24 lub 25 dc, więc czekam do czwartku/piątku na rozwój sytuacji :) Według moich objawów owulacja była 12 dc. Ale w swoim przypadku jakoś ciąży nie biorę pod uwagę 🙈za małe szanse. Jeszcze dopadło mnie przeziębienie, więc możliwe że okres trochę się opóźni. Ale zobaczymy :) za Ciebie trzymam kciuki!
dziękuję ❤️ póki co piersi mnie bolą, ale nie wiem czy coś z tego będzie. Również trzymam kciuki, jak nie uda się w tym cyklu to uda się w innym ❤️
 
I jak tam się u Ciebie rozwiązała sytuacja? ;)
Zapomniałam odpisać :) Okres mi się spóźnia, ale nie zrobiłam jeszcze testu, bo wiem, że może się tak zdarzyć. Rozmawiałam z mężem, żeby jutro z rana zrobić test. :) Jesyem dobrej myśli, coś czuję, że mogło się udać, bo zazwyczaj miałam okres jak w zegarku :D jutro dam znać :D
 
reklama
Zapomniałam odpisać :) Okres mi się spóźnia, ale nie zrobiłam jeszcze testu, bo wiem, że może się tak zdarzyć. Rozmawiałam z mężem, żeby jutro z rana zrobić test. :) Jesyem dobrej myśli, coś czuję, że mogło się udać, bo zazwyczaj miałam okres jak w zegarku :D jutro dam znać :D
W takim razie mocno trzymam kciuki i czekam na pozytywną informacje ! :)
 
Do góry