reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

26dzien cyklu beta i plamienie implantacyjne

reklama
lekarz i tak nic teraz nie zobaczy, wiec bez sensu jechac
Zobaczysz czy rozkręci się krwawienie 🤔
Ogólnie jest dla mnie wszystko dziwne.
Może opisze też :
Nie bolą mnie piersi jak przy miesiaczce.
Nie mam uczucia pękających bomblekow w dole brzucha jak zazwyczaj przy miesiaczce i takiego jeżdżenia w brzuchu.
Nie wypchało mnie jak zwykle ze nie mogłam brzucha wciągnąć.
Ciągle mam wrażenie pełnego pęcherza i chodzę do toalety.
Na podpasce znikoma ilość krwi, więcej na papierze gdzie ja zazwyczaj w 1 dzień mam bardzo obfite conajmniej 5 podpasek w ciągu dnia.
Jestem jakaś osłabiona blada na twarzy.
Do tego cykle 29dni w porywach 30/31.
Wczoraj 26dc różowy śluz, dziś 27dc krwawienie.
Wszystko to skłania mnie do myśli że to jednak nie okres przyszedł wcześniej a będzie to implantacja. Oczywiście mogę się mylić trzeba uzbroić się w cierpliwość czekać na rozwój i obserwować dalej i w poniedziałek zrobić betę.
 
Może w ogóle nie było owulacji? Bol piersi wywołuje progesteron który jest po owulacji. U mnie był cykl bezowulacyjny i plamienie 3 dniowe.
 
Do góry