reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczucie jak na okres po owulacji

Polunka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2024
Postów
29
Dziewczyny, czy któraś z Was miała taki cykl w którym zaraz po owulacji ( myślę że była w 12 DC ponieważ w tym dniu przez cały dzień odczuwałam ból jajnika i śluz był największy), już w 15 DC czuła się tak jak na okres. Cykle mam 24-28 dniowe i zwykle takie bóle i ogólne samopoczucie jak na okres,
miałam kilka dni przed. A teraz mam wrażenie że dopiero co miałam owulację a już czuję się jakbym miała dostać okres. Jestem ciekawa, czy któraś z Was też tak kiedyś miała 🙈
 
reklama
Dobrze wiedzieć, że nie jestem sama? A starcie się o maluszka?
tak staramy, też miałam takie same objawy jak Twoje 😊 zobaczymy co z tego wyjdzie. Takich objawów owulacji nie miałam od kilku lat, sluz plodny był w poprzednim cyklu (ale nie staraliśmy się akurat w te dni) I w tym cyklu, już jesteśmy po jednej stracie, w sierpniu będzie 3 lata
 
tak staramy, też miałam takie same objawy jak Twoje 😊 zobaczymy co z tego wyjdzie. Takich objawów owulacji nie miałam od kilku lat, sluz plodny był w poprzednim cyklu (ale nie staraliśmy się akurat w te dni) I w tym cyklu, już jesteśmy po jednej stracie, w sierpniu będzie 3 lata
Bardzo mi przykro...i rozumiem doskonale bo sama straciłam ciążę niespełna rok temu. Na szczęście mam jeszcze prawie 4 letniego synka i teraz mamy takie nastawienie że jak się uda to super ale nic na siłę. Ten cykl raczej uważamy za stracony, bo że względu na fakt że mąż pracuje w delegacji szansa była aż jedna 🙈 Natomiast bardzo mnie zastanawia fakt że tak wcześnie mam ból brzucha
 
Bardzo mi przykro...i rozumiem doskonale bo sama straciłam ciążę niespełna rok temu. Na szczęście mam jeszcze prawie 4 letniego synka i teraz mamy takie nastawienie że jak się uda to super ale nic na siłę. Ten cykl raczej uważamy za stracony, bo że względu na fakt że mąż pracuje w delegacji szansa była aż jedna 🙈 Natomiast bardzo mnie zastanawia fakt że tak wcześnie mam ból brzucha
teoretycznie jeden raz wystarczy 😅 tylko kwestia wstrzelenia się. Uda się ❤️
 
Bardzo mi przykro...i rozumiem doskonale bo sama straciłam ciążę niespełna rok temu. Na szczęście mam jeszcze prawie 4 letniego synka i teraz mamy takie nastawienie że jak się uda to super ale nic na siłę. Ten cykl raczej uważamy za stracony, bo że względu na fakt że mąż pracuje w delegacji szansa była aż jedna 🙈 Natomiast bardzo mnie zastanawia fakt że tak wcześnie mam ból brzucha
Z takiego jednego razu mamy prawie rocznego synka 😁
 
Z takiego jednego razu mamy prawie rocznego synka 😁
Ale super :) musiałby to być rzeczywiście taki strzał w 10 ;) myślę że u nas raczej nic z tego, bo czuję się typowo jak na okres. Jedynie to co jest dziwne to fakt, że to uczucie towarzyszy mi już od 15 dnia cyklu. Chyba, że tym razem okres przyjdzie wyjątkowo wcześnie.
 
reklama
Ale super :) musiałby to być rzeczywiście taki strzał w 10 ;) myślę że u nas raczej nic z tego, bo czuję się typowo jak na okres. Jedynie to co jest dziwne to fakt, że to uczucie towarzyszy mi już od 15 dnia cyklu. Chyba, że tym razem okres przyjdzie wyjątkowo wcześnie.
Od owulacji do 10 tygodnia czułam się jak na okres🙂
 
Do góry