reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

Witam Was kochane forumowiczki. Ja po raz pierwszy na forum. Ostatnia miesiaczka 21.07 wiec dopisuje sie do Was bo przy cyklach ok 35 dni starania wypadly w sierpniu. Za ok tydzien testuje
 
reklama
karola jutro bede dzwonic po 11 zarejestrowac sie do tego endoginka i zobaczymy, dla pewnosci i sprawdzenia przez wizytka moze powtorze TSH zeby miec swieze wyniki.
Dzis 3-ci dzien z ziolkami :) u Ciebie widze nadal piekna tempka :* trzymam mocno kciuki !! :-)

andzia u mnie w piatek z nienacka :/ trzymam kciuki za kolejny cykl. :happy:
 
Hej :) Chyba jednak się udało, chociaż potrzebny wytrzeszcz oczu, żeby dojrzeć drugą kreskę, jutrzejsza beta wszystko wyjaśni :)

2013-08-18_19.35.30.jpg
 

Załączniki

  • 2013-08-18_19.35.30.jpg
    2013-08-18_19.35.30.jpg
    3,6 KB · Wyświetleń: 87
Dziękuję Wam - dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!! Staram się nie cieszyć zanim nie usłyszę serduszka, ale średnio mi to wychodzi.. Z objawów to jeszcze pełniejsze piersi i codziennie wieczorem albo po większym wysiłku bardzo ciągnęło a czasem pobolewało mnie w podbrzuszu.. Mam tylko nadzieję, że nasze górskie łażenie z Janem (czasem na rękach) nie zrobiło nic złego..
 
KONIECZNIE daj nam znać jutro po becie, będziemy oficjalnie gratulować!
to chyba byłby koniec kwietnia? a, już nic nie piszę! hihih :-D
 
reklama
witam, ja jeszcze dochodzę do siebie :no:
Zrobiłam test w piątek dzień przed planowaną @ i nic nic zero już śladu
a w sobotę przyszła co prawda dziwna bo od rana do ok18 kilka kropel a od 18 wylało się jak z wiadra i tak od dzisiaj od ok 12 znowu pomalutku jeszcze tak nie miałam ale skrzepy jakieś 6 szt wyleciało
Możecie mnie wypisać z zaciążonych :no:
masakra
 
Do góry