reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

nuśka a bierzesz jakieś leki na tarczycę?

ja najpierw miałam tsh 2,6 Gin powiedział, że powinno być ok 1 ale nie jest źle, ostatnio jak byłam u endo to miałam tsh 3,05, pani endo powiedziała, że tragedii nie ma, że i z takim tsh dziewczyny zachodzą aczkolwiek moim zdaniem to musiało blokować owulację bo w pierwszym cyklu z Letroxem miałam owulację w cyklu który miał być na bank bezowulacyjny.
 
reklama
Witam o poranku :) Niestety u mnie brak @ już 6 dzień ale testy negatywne.. Jutro wracamy z urlopu do domku, to pójdę na betę, bo nie wiem co jest grane :/
 
karola nie nie, nie biore, bo z nikim nawet tego nie konsultowalam, ale takie skaczace TSH mnie dobija, bo pewnie, ze jedno nie wyklucza drugiego, czytalam o dziewczynach ktore z TSH rownym 7 zachodzily w ciaze, ale troszke mnie to niepokoi. Wykres Kochana piekny, ja wczoraj z nienacka dostalam @ wieczorem :zawstydzona/y: Mysle ze Castagnus skrocil mi faze lutealna w tym cyklu, bo takiego od poczatku do konca jeszcze nie mialam. No i zaczynam swoja przygode z ziolkami, wczoraj pierwsza szklanka wypita,nie wiem czy nie bedzie problemu ze lacze je przez 20 dni jeszcze z Castagnusem bo na tyle go jeszcze mam, a jestem w trakcie 3 i ostatniego cyklu brania go. Ale wydaje mi sie ze nie powinno namieszac,jak myslisz ? :happy:

malinaa koniecznie lec na betke, bo to rzeczywiscie zastanawiajace.
 
nuśka idź koniecznie do endo po jakieś leki na niedoczynność, bo wydaje mi się, że własnie to masz skoro TSH wysokie. Ja nie miałam żadnych objawów niedoczynności, TSH w normie laboratoryjnej (max było chyba do 4,5-5) ale miałam problemy z owulacją, nie mogłam zajść w ciążę pomimo kilku potwierdzonych owulacji w ciągu roku no i wiadomo jak na fasolkę TSH najlepiej gdyby było 1.

poszłam do endo, powiedziałam jej o staraniach, że nie mogę zajść, że TSH podskoczyło mi po jodzie, no i, że w rodzinie kilka osób choruje na niedoczynność (moja babcia ze strony ojca chorowała, siostra ojca, i moja kuzynka ze strony mamy), no i dostałam Letrox na próbę na 3 miesiące. No i już w pierwszym cyklu z Letroxem zamiast cyklu bezowulacyjnego pojawiła się owulacja. Widocznie TSH blokowało mi owulację bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.

ale zioła na pewno też mają w tym pozytywny udział.:tak:

zioła i castagnus nie powinny zagmatwać, gdzieś nawet czytałam, że się uzupełniają :tak:

mówisz, że castagnus skrócił Ci fazę lutealną, hmm, mnie zioła na odwrót wydłużyły w poprzednim cyklu.

malina kciuki za betę, daj koniecznie znać co wyszło!
 
Witajcie! wróciłam z urlopu (neta nie miałam) i musiałam najpierw doczytac, bo tyle postów naprodukowałyście :) u mnie 32dc, wpisałam się na termin @ na 15.08 ale nie przyszła jeszcze...jeszcze poczekam kilka dni i jak nie przyjdzie to będę testować, aczkolwiek nie nastawiam się za bardzo. Cały czas czuję kłucie w jajnikach, zwłaszcza prawym i obolałe piersi. Śluz mleczny i dość obfity.
Gratuluję wszystkim z II!!! ja jadę w następną środę do endo i zobaczymy co mi powie.
 
reklama
Andzia wredna @ :angry: trzymam kciuki za kolejny cykl!
nie masz ochoty się przenieść na Staraczki 2013? tam kwitnie wątek i są same znajome dziewczyny stąd
 
Do góry