reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

już na lipcowych się pochwaliłam, założyłam konto na ovu ;) co prawda musze się podszkolić z "badania" własnego ciała, a dokladniej z położenia szyjki :p jeżeli chodzi o gęstość śluzu, to też może być u mnie problemem bo mam go mało :dry:
 
reklama
Doska, ja też miałam sobie założyć tam konto :-) Wiadomo, trening czyni mistrza! Nauczysz się swojego cyklu, choć pewnie życie zrobi Ci "psikusa" i nie zdążysz się wdrożyć, a już nie będzie potrzeby mierzenia :tak: &&&&

Zaraz jadę do lekarza. Wizytę mam na 12.20...
 
Doska, ja też miałam sobie założyć tam konto :-) Wiadomo, trening czyni mistrza! Nauczysz się swojego cyklu, choć pewnie życie zrobi Ci "psikusa" i nie zdążysz się wdrożyć, a już nie będzie potrzeby mierzenia :tak: &&&&

oj nawet nie wiesz jak bardzo bym się ucieszyła ;)

Zaraz jadę do lekarza. Wizytę mam na 12.20...


koniecznie daj znać co i jak ;)
 
Doska, będzie tak! Zobaczysz! :-)

Na wizycie wszystko ok :tak: Kropeczka ma 6 mm. :-) Za dwa tygodnie mam kolejne usg, żeby podsłuchać serduszko.
 
Hejka :-)

Babygg GRATULACJE!!:-) 6 mm. to już "coś":tak: Niby mało, a daje tyle szczęscia. Miłego słuchania serdusia na kolejnej wizycie!

A u mnie nic... @ przyszła jak w zegarku 1-go. W lipcu juz sie na pewno nie uda, bo Mąż wraca w niedziele do DK, a ja zostaje z Małą jeszcze troche w PL, wiec nic z tego, ale mam nadzieje, ze po rozłące sierpien bedzie owocny i szczesliwy. A piec lat temu w sierpniu zaszlam w ciaze, wiec moze i tym razem bedzie szczesliwy. Dzis sie smielismy bo latal nad domem bocian, wiec moze to jakis znak ;-)

Powodzonka dziewczyny!:tak:
 
reklama
Babygg GRATULACJE!!
Dawno mnie nie było a moja fasolka juz taka duża:) w sumie to juz nie jest fasolka:) od niedzieli czuje jej ruchy:) to dopiero jest cudowne:) to nowe życie jest moim małym cudem (dosłownie i w przenośni). Powodzenia życzę dziewczyny w staraniach:) i nigdy się nie poddajcie:)
 
Do góry