reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Staraczki marzec 2013 ::..

No, bo ja tak mam, że wolę myśleć negatywnie i zdziwić się pozytywnie niż odwrotnie :-D Ale jakoś nie wierze, że mogłby się udać. Pewnie sama tu zostanę w końcu, bo wszystkie, które się starają już będą na lutówkach/marcówkach/kwietniówkach :-(
 
reklama
Ailatan, gdzie nam uciekłaś. Widzę, że temp. nadal notujesz tylko tak ucichłaś...
Nie martw się sama nie zostaniesz. Kobietki na pewno będą tu zaglądać.
Wszystkie trzymamy kciuki &&&&

W ogóle jakoś tak cicho na tym wątku, co tam u reszty?
Spowiadać się :-p
 
Moniqua , czy ja dobrze widzę? Zielono! Gratuluje Mamusku! Aby tylko wszystko było dobrze do samego rozwiązania. Hura! Doczekałaś sie!
 
Cześć Kochane!
Gdzie się wszyscy podziewają?
ailatan??? jak samopoczucie?
Monia chcesz nam cos powiedziec????????????????????? :)
Agaawa co tam u Ciebie?
 
marce_la no właśnie, wszystkie gdzieś pouciekały.... :-(
Nie pochwalą się cioteczką jak tam fasolki....
A Ty Kochana jak się czujesz?


Agaawa jeszcze nie dziękuję. Dzisiaj dopiero 23dc więc jeszcze wszystko może się zdarzyć :baffled:
 
Monia ja czuje się calkiem, calkiem... żadnych szczególnych dolegliwości nie mam (duszności, itp się pojawiły), jedyne co mnie martwi to to, że zatrzymuje mi się mocz :/, boli mnie przy tym bardzo brzuch no i jutro mam wizytę. Dlatego troszke się martwie, jakies złe mysli przychodza do głowy... ach... no oby do jutra...
ale w spodnie już się nie mieszczę, więc mam nadzieję, że to dobry znak :)
A za Ciebie ogromne &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Marcela - myśl pozytywnie, wszystko bedzie dobrze! Juz drugi trzymestr sie zaczyna, czyli z górki!

u mnie kiepsko. Z pn na wt poronilam ostatecznie. Teraz odpoczywam i dochodzę do siebie. Słaba jestem bardzo. Ale jz psychicznie sie podnioslam. Czekamy na wakacje.na Razie staranka zawieszone, aż dojdziemy do siebie.
 
Kurcze Agaawa strasznie mi przykro... Przepraszam, nie zauwazylam wcześniej Twojej sygnatury. Najwazniejsze, że psychicznie piszesz, że nie jest źle. W takim razie odpoczywajcie sobie teraz spokojnie i zbierajcie siły na przyszłe staranka!
 
Cześć dziewczynki

Co ja widzę , powróciłyście na nasz wątek.

U mnie póki co chyba nic bo cykl wygląda na bezowulacyjny.

Agaawa-przykro mi bardzo, że to Cię znowu spotkało.Jak się znowu zdecydujesz na starania to będę trzymać kciuki z całej siły,żeby się udało.

Monia i Marcela -trzymam kciuki za Was.Za spokojną ciąże i szczęśliwe rozwiązanie.
 
reklama
U mnie lipa. Od wczoraj nie mierzę tempki. Mam to w dupie. Jestem wku***ona i mam depresję :( Dziś spałam 12h przez to wszystko! Położyłam się o 20 i przed chwilą wstałam. Jutro jadę na weekend do trójmiasta, sama, z siostrami robimy sobie rodzinny zjazd. W następny weekend moja sis do nas do Warszawy przyjeżdża, a wtedy akurat wypada ovu, nie podziałamy z moim J przy niej, więc kolejny cykl w plecy. Już nawet mi się nie chce kochać, czy w owu czy po. Nie mam kompletnie ochoty. J chce, a ja nie i dupa.

Agaawa - współczuję Ci strasznie, aż się poryczałam :(

Moniqa
- gratulacje!! Wiedziałam, że Ci się uda! Pisz co i jak tutaj często :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry