reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

mycha05

Cudzie trwaj!
Dołączył(a)
12 Maj 2013
Postów
486
Czy znajdą się jakies staraczki, które wiedzą, że starania przypadną na sierpień? Mam nadzieje, że ktoś dołączy do mnie, bo ja już wiem, że najblizsze staranie przypadną właśnie na sierpień. :-)
 
reklama
AniolekBB Trzymam kuciuki zeby jednak sie udalo!:tak:

madziolina_p
No to mam nadzieje, ze sierpien będzie szczesliwym miesiacem. Powodzenia :-)
 
AniolekBB Trzymam kuciuki zeby jednak sie udalo!:tak:

madziolina_p
No to mam nadzieje, ze sierpien będzie szczesliwym miesiacem. Powodzenia :-)

No ja też mam taka nadzieję, ale mam ostatnio jakies dziwne długie cykle, tak 33 dniowe mniej więcej, a okres miałam 10 lipca, kochalismy się 21 naradzie, ale to chyba za wcześnie, zobaczymy.. Bardzo bym chciała!
 
My zaczelismy sie starac od maja, w czerwcu słabo było z tymi starankami a w lipcu nic, bo w dni płodne byliśmy osobno, więc bardzo licze na sierpień. W sierpniu 5 lat temu zaszłam w ciąze z córcią, więc może i tym razem sierpień będzie szczęśliwy.;-)
 
reklama
mycha05- mam nadzieje, ze beda szczesliwe! Życze Ci tego z calego serducha!

Wiecie co, ja sie zastanawiam, czy zawsze przy owulacji jest duzo sluzu? Czy zawsze to musi byc w polowie cyklu?
Moja kolezanka kochala sie ze swoim mezem 2 dni po okresie, a potem nie, bo tam gdzies wyjechal i zaszla! po tym jednym razie, 2 dni po okresie... i co? chyba nie zawsze jest tak ksiazkowo i juz!
 
Do góry