reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Była ujemna , teraz tez była sytuacja gdzie do zbliżenia doszło na około 3-4 dni przed owu i jestem ciekawa co z tego wyjdzie bo do miesiączki jeszcze ponad tydzień
 
reklama
U mnie 25dc dzis. Zrobilam rano test i po 5 minitach byl negatywnych ale odczekalam do 15-20 i wydaje mi sie ze byla jakas linia. Tak jak u Pani na zdjeciach powyzej, na fotce jej nie widac ale mi sie wydaje ze cos bylo. Teraz juz nie wiem czy moze mam zwidy bo tak bardzo chce tej ciazy 🙉
 
Ja dzisiaj tez zrobiłam test i wyszedł negatywny a po dłuższym czasie jest kreska , ale wydaje mi się ze to fabryczna po prostu i tyle . Chociaż jak zaszłam w ciaze pozamaciczna 3 lata temu to miałam taka sytuacje ze po dłuższym czasie były blade kreski ledwo co widoczne i myślałam ze mam zwidy wiec nie brałam tego do siebie a okazało się ze ciąża była tylko nie w macicy , wiec różnie bywa z testami , najlepiej powtórzyć . Ja zrobiłam tak wcześnie ze względu na szczepienie COVID i chciałam mieć pewność ale nie wiem dokładnie ile jestem dni po owulacji , coś koło 7,8 dni wiec może to być za wcześnie jeśli faktycznie byłabym w ciąży , chociaż nie nie robię sobie dużych nadzieji bo tak jak mówię , nie staraliśmy się za bardzo ze względu na brak możliwości , nie wiem czy plemniki są przeżyć 3,4 dni do owulacji , osobiście nie znak takich mi osób tylko tyle co z forum gdzieś wyczytałam ze takie sytuacje się zdarzają . Mam już jedno dziecko i gdy zaszłam w ciaze test pozytywny pokazał blada ale różowa kreseczkę już 9 dni po owu wiec szybko 😊
 
Nie widać 2 kreski. Idz na bete albo kup kolejny test ciążowy, polecam pink test w Hebe strumieniowy o czułości 10 mlU. Powodzenia
 
To znowu ja 😀 dziewczyny pytanie o co chodzi z tymi testem paskowowym facelle z rossmana ? Nie rozumiem dlaczego pokazuje mi się druga kreska słaba bo słaba jakby cień cienia ale widoczne dla oka , na zdjęciu ledwo co widać . Robię 3 pod rząd i na każdym jest tak samo , robiłam dni temu taki sam i po zanurzeniu moczem nie było tej drugiej wcale widać a one maja czułość niby ponad 10 mlu . Zrobiłam niedawno pink test 10 mlu i wyszedł negatywny dopiero po czasie pokazał się jakiś cień cienia . Te facelle chyba jakieś felerne są ..
 
To znowu ja 😀 dziewczyny pytanie o co chodzi z tymi testem paskowowym facelle z rossmana ? Nie rozumiem dlaczego pokazuje mi się druga kreska słaba bo słaba jakby cień cienia ale widoczne dla oka , na zdjęciu ledwo co widać . Robię 3 pod rząd i na każdym jest tak samo , robiłam dni temu taki sam i po zanurzeniu moczem nie było tej drugiej wcale widać a one maja czułość niby ponad 10 mlu . Zrobiłam niedawno pink test 10 mlu i wyszedł negatywny dopiero po czasie pokazał się jakiś cień cienia . Te facelle chyba jakieś felerne są ..
A nie lepiej pójść na betę zamiast robić miliony testów?
 
Tak to wyglada ledwo co , one były na świeżo robione , przepisowo w ciągu 5 minut się pojawiały , na zdjeciu ledwo co widać ale na oka były dość wyraźne
 

Załączniki

  • 40E86003-C5BA-45D2-9001-89712A5EEC42.jpeg
    40E86003-C5BA-45D2-9001-89712A5EEC42.jpeg
    545,7 KB · Wyświetleń: 293
  • 6772ACB5-5CEA-4756-8EEF-1A6B109ED132.jpeg
    6772ACB5-5CEA-4756-8EEF-1A6B109ED132.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 295
reklama
Do góry