reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Truskawka1233

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
241
Dobry Wieczór 😌 Jako że odświeżyłam konto potrzebuje porady dotyczącej testu ciążowego . Zrobiłam dziś wieczorem Facelle rossmanowski o czułości 10mlu , który wyszedł ostatecznie negatywnie , dopiero po upływie czasu pokazała się delikatna druga kreska , oczywiście nie wzięłam tego pod uwagę . Coś mnie tknęło i wykonałam kolejny Bobo test o czułości 25 mlu który w ciągu 5 minut ( tak jak na ulotce ) pokazał dosłownie cień cienia drugiej kreski , przynajmniej tak mi się wydaje . Jest już późno wiec światło tez jest słabe i ta kreska jest mało co widoczna . Możecie powiedzieć jakie miałyście doświadczenia z testami Bobo ? Spróbuje załączyć zdjęcie testu . Pozdrawiam
 
reklama
Nie mam pojęcia czy mi się tylko wydaje ze coś tam , jest , czy to może tylko pole testowe się odznaczylo .. tak jak mówię słaba jakość zdjęcia
 

Załączniki

  • 9844E801-4F16-42EE-9E58-918E337F721B.jpeg
    9844E801-4F16-42EE-9E58-918E337F721B.jpeg
    528,9 KB · Wyświetleń: 521
Witam cię, ja robiłam zawsze test z firmy facelle i nigdy mnie nie zawiódł. Na twoim miejscu bym odczekała jakieś 2-3 dni i powtórzyła test rano. Ile dni po @ jesteś ?
 
Idź na betę, jeśli się niecierpliwisz, i wszystko będzie jasne. :) A jak jesteś cierpliwa, to jutro zrób kolejny test, ale koniecznie z porannego moczu. :)
 
Nie robiłam z porannego moczu , robiłam po południu ale z kolei dzisiaj sytuacja się powtarza , mnie się wydaje ze te testy bobo są faktycznie felerne , wykonałam przed chwila bo oczywiście nie wytrzymałam . Czułość 25 ml , wynik podobny jak na wczorajszym zdjęciu , kupiłam jeszcze właśnie facelle o czułości 10 mlu i raczej niczego nie pokazał ale nie jestem pewna , facelle paskowy dokładnie . Wrzucę zdjęcie dzisiejszego bobo testu .
 
Albo mam zwidy albo faktycznie jest cień cieni , dla świetego spokoju pojde jutro na krew chociaż obstawiam ze będzie ujemny 🙂
 

Załączniki

  • 76CC45BC-058C-46D8-8D4C-48BA8D9B8299.jpeg
    76CC45BC-058C-46D8-8D4C-48BA8D9B8299.jpeg
    794,8 KB · Wyświetleń: 385
reklama
Mam nieregularne cykle , według kalendarza niby jutro . Na zdjęciu ciężko jest dostrzec , ja widzę takie cienie ale to może byc ta kreska testowa , zanim zaszłam w prawidłowa ciąże byłam w ciąży pozamacicznej i tez takie cienie się pokazywały . Hormon we krwi był tylko ciąża w nieodpowiednim miejscu . Coś czuje ze jednak z tego ciąży nie będzie , nie pasuje mi tylko jedna rzecz . Wczoraj okropnie kłuł mnie jajnik prawy z którego była owulacja , natomiast gdy zaszłam w druga prawidłowa ciąże i urodziłam synka to nigdy mnie tak piersi nie bolały , w sensie nie były takie ciężkie i tkliwe jak teraz .. No ale cykl może po prostu się zmienia i inaczej to wyglada ..
 
Do góry