reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Złe napisałam - chodziło mi o miesiączkę po porodzie synka 😌 ze już dobrych kilka miesięcy przed miesiączka nie bolały mnie piersi tak jak teraz
 
reklama
Albo mam zwidy albo faktycznie jest cień cieni , dla świetego spokoju pojde jutro na krew chociaż obstawiam ze będzie ujemny 🙂
nie mogę wstawić zdjęcia bo co chwilę mnie wywala. Ja byłam mistrzem w robieniu testów i tak wyglądał mój negatywny, niestety pomimo że widziałam druga kreskę. Zależy też w którym dniu cyklu jesteś
 
Teoretycznie 28 ale pewności nie mam bo tak jak wspomniałam wyżej rozregulowały mi się cykle , jeśli faktycznie jutro powinnam była dostać miesiączkę to myśle ze już dzisiaj dwie grube krechy powinien pokazać test ciążowy
 
Teoretycznie 28 ale pewności nie mam bo tak jak wspomniałam wyżej rozregulowały mi się cykle , jeśli faktycznie jutro powinnam była dostać miesiączkę to myśle ze już dzisiaj dwie grube krechy powinien pokazać test ciążowy
Tak, raczej powinien pokazać. Najlepiej poczekaj jeszcze parę dni i powtórz test. Z moimi cyklami też różnie bywa, dlatego test zrobiłam 6 dni po dniu spodziewanej miesiączki i miałam dwie wyraźne krechy :) Bardzo chciałam być w ciąży, ale od początku starań postanowiłam sobie się nie nakręcać. Czasami warto poczekać dłużej, ale mieć pewność niż robić testy wcześniej i myśleć czy negatywny a może jednak pozytywny?
Jak jesteś bardzo niecierpliwa to warto zrobić badanie bety :)
 
Dlatego jutro jeśli zdążę pojde pobrać krew , lepiej się upewnić na 100 procent , akurat w moim przypadku kiedy byłam w ciąży z synem test pokazał dwie wyraźne kreski już 9 dni po owulacji nigdy nie wiadomo jak to jest , naczytałam i nasłuchałam się o przypadkach gdzie dopiero w dniu miesiączki albo po spóźnionej @ test wyszedł pozytywny
 
Dlatego jutro jeśli zdążę pojde pobrać krew , lepiej się upewnić na 100 procent , akurat w moim przypadku kiedy byłam w ciąży z synem test pokazał dwie wyraźne kreski już 9 dni po owulacji nigdy nie wiadomo jak to jest , naczytałam i nasłuchałam się o przypadkach gdzie dopiero w dniu miesiączki albo po spóźnionej @ test wyszedł pozytywny
Właśnie tak jak pisałam, ja robiłam prawie tydzień po spodziewanej miesiączce i były wyraźne kreski, ponad to z porannego moczu. Wcześniej nie robiłam testów tj. przed lub w dniu spodziewanej miesiączki więc nie wiem jakie by wyszły ;) Dlatego moim zdaniem lepiej jest właśnie poczekać albo ewentualnie iść na betę :)
 
reklama
Do góry