reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Hej dziewczyny. Zacznę od razu jestem 2 dni przed okresem. I dostałam takiego dziwnego plamienia brązowego. Nigdy nie miałam takiego czegoś. Fakt miałam ale w dzień miesiączki i się @rozkrecala. Robiłam dwie godziny temu test ale nic nie wyszło. I czy to może być to plamienie implantacyjne??
 
reklama
Hej dziewczyny. Zacznę od razu jestem 2 dni przed okresem. I dostałam takiego dziwnego plamienia brązowego. Nigdy nie miałam takiego czegoś. Fakt miałam ale w dzień miesiączki i się @rozkrecala. Robiłam dwie godziny temu test ale nic nie wyszło. I czy to może być to plamienie implantacyjne??
To początek okresu, po prostu progesteron spadl już może więcej niz zwykle i stąd zaczęło się plamienie.
 
Tak to wygląda. To nie jest żadna patologia, wiele kobiet ma plamienia na 2-3 dni przed okresem. A to, że nigdy nie mialas, że znaczy, że teraz nie możesz mieć. To jest zależne od hormonów, które mogą się zmieniać.
Dalej mam takie plamienia. Drugi dzien?? Zawsze tego samego dnia walnęło ciocią. Robilam test
16927760085574975775899545903999.jpg
16927760635772074247835333365543.jpg
 
Hej dziewczyny. Zacznę od razu jestem 2 dni przed okresem. I dostałam takiego dziwnego plamienia brązowego. Nigdy nie miałam takiego czegoś. Fakt miałam ale w dzień miesiączki i się @rozkrecala. Robiłam dwie godziny temu test ale nic nie wyszło. I czy to może być to plamienie implantacyjne??
Hej, i jak? Udało się zajść w ciążę ? Mam aktualnie podobne objwy, jak Ty ☺️
 
reklama
Hej no właśnie nie. Rozkręciła sie zołza.
Ale teraz mi się spóźnia 4 dni @a test negatywny. I niewiem co jest. A nigdy mi sie nie spóźniała
Przykro mi :( a pamiętasz może po ilu dniach wtedy rozkręciła się miesiączka? U mnie dziś mija 7 dzień od 2-dniowego plamienia. Hmm..a może za szybko test zrobiłaś ? ja poczekała bym kilka dni i znów zrobiła . Mi spóźnia się 5 dni
 
Do góry