reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz z krwią 39tc

moj pierwszy indykowany trwal 22 godziny, parte 55 minut, drugi poród 4 godziny, z czego parte 2 minuty. Niby tak rychły poród nie jest dobry dla dziecka z punktu widzenia fizjoterapeutów ale jestem wdzieczna, ze poszło tak szybko 😂
Mój trzeci to godzina od 1 skurczu... Na ostatni moment w szpitalu i rzeczywiście, też słyszałam, że takie szybkie akcje to ani dla dziecka ani dla matki nie są dobre. Córka nawet nie miała porządnie główki zniekształconej w ten taki stożek na czubju, tylko okrąglutka, bo tak szybko wyskoczyła....
Przy tym porodzie czop zaczął odchodzić w niedzielę, a urodziłam w nocy z wtorku na środę 😉
 
reklama
Mój trzeci to godzina od 1 skurczu... Na ostatni moment w szpitalu i rzeczywiście, też słyszałam, że takie szybkie akcje to ani dla dziecka ani dla matki nie są dobre. Córka nawet nie miała porządnie główki zniekształconej w ten taki stożek na czubju, tylko okrąglutka, bo tak szybko wyskoczyła....
Przy tym porodzie czop zaczął odchodzić w niedzielę, a urodziłam w nocy z wtorku na środę 😉
U mnie poród był indukowany, ale tak samo, 1,5h od pierwszego skurczu i córka była już na zewnątrz 🙈 tez nawet nie miała zniekształconej główki. Pierwszy poród.
Autorko, powodzenia 💕 Szybkiego i bezpiecznego porodu!
 
U mnie dokładnie tak samo od dwóch dni ból brzucha, pleców, taki stłumiony ból. I jak się akcja rozkreciła? W miarę szybko?

To moj drugi porod wiec samo bycie na sali porodowej to godzina. Parte bardzo szybkie i na partych przebijala mi pecherz plodowy.
Takie cmienie i pozniej jakies delikatne skurcze to przespalam. Jeszcze wiem ze wzielam prysznic i sie przebralam w pizamke i hops do lozka. Tyle ze u mnie wszystko odbywalo sie na patologii ciazy wiec daleko na porodowke tez nie mialam. Pocieszam bo mowia ze kazde kolejne wychodzi szybciej :-) moj pierwszy porod to 6h i 40min partych. Drugi godzina intensywnych skurczow i 5 min partych. Zycze Ci szybkiego rozwiazania :-)
 
Ale mnie pocieszyłyście, mam nadzieję że i u mnie tym razem pójdzie szybciej, zwlaszcza, że rodzilam w lutym 2023, może to też ma jakiś wpływ. Dziękuję Wam bardzo 🤘🤘🤘
 
reklama
Oby, bo już mam dosyć, w pierwszej ciąży po prostu się zaczęło bez żadnych znaków. Teraz jest inaczej. Może sobie wykrakałam 22 kwietnia bo od miesiąca ta data za mną chodzi. A termin na 28.
Ja mam termin na 29 i nie wiem czy mi ten czop odpadł ale dzisiaj mam takie lekkie plamienia brązowe czy to może być czop czy co? Nie mam pojęcia, pierwsza moja ciąża 🤔
Daj znać co tam i jak się rozkręca, może i mi się coś zadzieje w podobnym czasie😅 powodzenia ✊
 
Do góry