reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz z krwią 39tc

reklama
Daj znać 😅

Ja jestem ciekawa jak to u mnie będzie tym razem, bo pierwszy poród indukowany, więc trochę oszukany system
moj pierwszy indykowany trwal 22 godziny, parte 55 minut, drugi poród 4 godziny, z czego parte 2 minuty. Niby tak rychły poród nie jest dobry dla dziecka z punktu widzenia fizjoterapeutów ale jestem wdzieczna, ze poszło tak szybko 😂
 
moj pierwszy indykowany trwal 22 godziny, parte 55 minut, drugi poród 4 godziny, z czego parte 2 minuty. Niby tak rychły poród nie jest dobry dla dziecka z punktu widzenia fizjoterapeutów ale jestem wdzieczna, ze poszło tak szybko 😂
Moja indukcja zaczęła się preindukcja w środę a skończyła się cc w niedzielę o 22:56 także tak 🙈 chyba większość porodów byłaby szybsza 🤣🤣🤣
 
Ale w tym samym dniu, po odpadnieciu czopa zaczęła się akcja?? ja czuje ból brzucha, ale to jeszcze nie skurcze...

Mi sie zaczelo dokladnie sluzem podbarwionym krwia i lekkim pobolewaniem brzucha takie ciche cmienie od rana do okolo 1 w nocy. Przespalam ta pierwsza faze. A pozniej juz regularne skurcze :-) nie dalo sie ich przeoczyc.
 
reklama
Mi sie zaczelo dokladnie sluzem podbarwionym krwia i lekkim pobolewaniem brzucha takie ciche cmienie od rana do okolo 1 w nocy. Przespalam ta pierwsza faze. A pozniej juz regularne skurcze :-) nie dalo sie ich przeoczyc.
U mnie dokładnie tak samo od dwóch dni ból brzucha, pleców, taki stłumiony ból. I jak się akcja rozkreciła? W miarę szybko?
 
Do góry