reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost HCG i plamienia

O Boże! Tak mi przykro... chociaż muszę Ci powiedzieć ze dobrze, że tak szybko to wylapalas. Inaczej mogłoby być bardzo zle 😭😭😭
 
reklama
Nie powiem, jestem trochę podłamana i boje się kolejnej ciąży :( może nie jest mi dane mieć dzieci.
Nie mów tak, wiem że trudno jest w to uwierzyć, ale kiedyś będziesz miała swoje upragnione dzieciątko. Sporo dziewczyn na forum ma ciężkie historię a finalnie są matkami. Życzę ci tego z całego serca.
Jakie są zalecenie po usunięciu? Po jakim czasie możesz się starać?
 
Czytałam ten wątek z nadzieją że jednak skończy się dobrze :( bardzo mi przykro. Czemu nie podali zastrzyku tylko od razu zabieg ,?
Też miałam CP w lewym jajowodzie ale u mnie "usunęła" się sama i wszystko się dobrze skończyło
 
Czytałam ten wątek z nadzieją że jednak skończy się dobrze :( bardzo mi przykro. Czemu nie podali zastrzyku tylko od razu zabieg ,?
Też miałam CP w lewym jajowodzie ale u mnie "usunęła" się sama i wszystko się dobrze skończyło
Też nie wiem, zdaje się że tak szybko wykryte zostało.. też się nastawiałam na zastrzyk..
 
Nie mów tak, wiem że trudno jest w to uwierzyć, ale kiedyś będziesz miała swoje upragnione dzieciątko. Sporo dziewczyn na forum ma ciężkie historię a finalnie są matkami. Życzę ci tego z całego serca.
Jakie są zalecenie po usunięciu? Po jakim czasie możesz się starać?
Po laparoskopii po dwóch miesiącach, ale teraz taki lęk mam, jedna CP to już jest zwiększone ryzyko że znowu się CP przydarzy.. będę musiała się mocno pilnować i częściej badać i tym razem z lekarzem zaplanować ciążę.
 
Po laparoskopii po dwóch miesiącach, ale teraz taki lęk mam, jedna CP to już jest zwiększone ryzyko że znowu się CP przydarzy.. będę musiała się mocno pilnować i częściej badać i tym razem z lekarzem zaplanować ciążę.
Bardzo mi przykro :( Sama jestem po pozamacicznej tylko u mnie usunęli jajowód który okazał się zupełnie zdrowy więc jeszcze inna historia. Poczekaj na wyniki histopatologiczne ok 2 tyg (pokażą czy rzeczywiście ciąża była w jajowodzie). Sprawdź drożność drugiego jajowodu. I jak lekarz da zielone światło to się staraj.
 
reklama
Hej dziewczyny po
received_220680186412401.jpeg
trzebuje pilnej pomocy !
Moja znajoma jest w Anglii ma 32 lata . Od kilku dni testy ciążowe wychodzą jej pozytywnie ale są jasne kreski . Wczoraj wieczorem zaczęło się lekkie plamienie w dzień miesiączki i utrzymuje się dalej . Nie wiemy co robić dodam że plamienie implantacyjne było ok 4 dni temu . Mieszka ona w Anglii i nie może iść do lekarza bo oni uznają że do 12 tygodnia ciąży to nie jest ciąża i nie pomogą jej w szpitalu . Jak na razie bierze ona Dupasthon . Krwawienie nie jest duże ale się stresuję . Doradzilam jej żeby odpoczęła i postarała się rozluźnić . Czy któraś z was wie co jeszcze można zrobić ? Proszę o wsparcie jakimiś radami . Dodaje zdj testów ciążowych
received_194333218803689.jpeg
received_449467126275828.jpeg
 
Do góry