reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po ilu dniach od transferu blastocysty wyszedł wam pozytywny test ciążowy?

U mnie w klinice w ogóle się nie bada hormonów przed transferem, po niej a nawet podczas stymulacji. Gdyby była ciaza ona powinna napędzać produkcje progesteronu po punkcji przez ciałka żółte. Plus dodatkowo go bierzesz wiec jeśli coś ma się zadziać to sie zadzieje. Na te chwile implantacji nie było.
no jasne, ale skoro biore go w tabletkach, to powinien byc we krwi w duzym stezeniu
 
reklama
no jasne, ale skoro biore go w tabletkach, to powinien byc we krwi w duzym stezeniu
możliwe ze nie przyswajasz go, ja brałam tylko 3x1 utrogestan - to jakieś 600mg na dzień i byłam na cyklu sztycznym - kilka miesiecy po punkcji, a wiec nie było owulacji i nie produkowalam progesteronu ale w ciąże zaszłam od razu. Świeżego transferu nie miałam ze względu na prawdopodobienstwo hiperki - 36 pęcherzy
 
U mnie 5 dnia po transferze test ciążowy pokazał dosłownie cień cienia. Kolejne dwa dni kreski były bardziej widoczne ale nie było jeszcze mega wybarwienia a 8 dnia beta wynosiła 192. 10 dnia po zrobiłam test z ciekawości i wyszły dwie mega czerwone kreski :)
Witam czy jest możliwe że 4 doba po podaniu 3 dniowego zarodka a tu już dwie kreski tzn jedna blada ale jest?????
 
Hej proszę pomóżcie nie wiem czy to możliwe jestem po in vitro 4 doba po transferze dziś robiłam test bo już nie mogłam są 2 kreski jedna ostry blaciak podawano mi 3 dniowy zarodek
A, trzydniowy to trochę inna historia... Beta w tym dniu wynosi średnio ze 4, więc musiałabyś mieć jakiś turbotest...
 
reklama
Do góry