reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po ilu dniach od transferu blastocysty wyszedł wam pozytywny test ciążowy?

Zapytam jeszcze inaczej. Czy ktorejs z was wyszedl negatywny test ciazowy rano dla 6, a byla w ciazy.
Moj jest negatywny, juz sie raczej nie ludze. Bete zrobie dla formalnosci, ale raczej mam jasna sytuacje, niestety.
 
reklama
Zapytam jeszcze inaczej. Czy ktorejs z was wyszedl negatywny test ciazowy rano dla 6, a byla w ciazy.
Moj jest negatywny, juz sie raczej nie ludze. Bete zrobie dla formalnosci, ale raczej mam jasna sytuacje, niestety.
ja bym jeszcze nie skreślała szansy. U kazdej moze byc inaczej. U jednej wyjdzie w 5 a u drugiej w 8 a u trzeciej jeszcze później. Myślę, ze nie bez powodu kazali w 14dpt robic test
 
Zapytam jeszcze inaczej. Czy ktorejs z was wyszedl negatywny test ciazowy rano dla 6, a byla w ciazy.
Moj jest negatywny, juz sie raczej nie ludze. Bete zrobie dla formalnosci, ale raczej mam jasna sytuacje, niestety.
U mnie 6 czy 7 dnia testy były negatywne i nic się w tej kwestii nie zmieniło.
 
tak tez myślę, że to realistyczna wersja, Patrze na Twoj opis pod spodem, widze ze u Ciebie pierwszy transfer byl owocny? Czy pozniej jeszcze probowalas?
Tak, z pierwszego transferu mam córkę. Później próbowałam jeszcze dwa razy i się nie udało. Ale mam jeszcze zarodki,więc będę próbować.
 
Może z doświadczenia dziewczyny skomentujecie. Zatem dziś rano, dokladnie 6 dni po transferze beta 3.61 IU/l, czyli nisko. Nie wiem, czy ta beta to naprawde beta czy jeszcze pozostalosc po Ovitrelle (zastrzyk byl 16.03).

Co mnie bardziej zmartwilo, takze niski progesteron (biore 2 razy dziennie czopki 400 mg): S_Progesteron [ng/ml] 11,46 ng/ml, Progesteron 36,43 nmol/l).
Cos sie w ogole może implantowac majac progestreon 11.46....niestety zaufalam lekarzom, u mnie w klinice nie oznacza sie progesteronu przed transferem.
 
reklama
Może z doświadczenia dziewczyny skomentujecie. Zatem dziś rano, dokladnie 6 dni po transferze beta 3.61 IU/l, czyli nisko. Nie wiem, czy ta beta to naprawde beta czy jeszcze pozostalosc po Ovitrelle (zastrzyk byl 16.03).

Co mnie bardziej zmartwilo, takze niski progesteron (biore 2 razy dziennie czopki 400 mg): S_Progesteron [ng/ml] 11,46 ng/ml, Progesteron 36,43 nmol/l).
Cos sie w ogole może implantowac majac progestreon 11.46....niestety zaufalam lekarzom, u mnie w klinice nie oznacza sie progesteronu przed transferem.
U mnie w klinice w ogóle się nie bada hormonów przed transferem, po niej a nawet podczas stymulacji. Gdyby była ciaza ona powinna napędzać produkcje progesteronu po punkcji przez ciałka żółte. Plus dodatkowo go bierzesz wiec jeśli coś ma się zadziać to sie zadzieje. Na te chwile implantacji nie było.
 
Do góry