reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Dziewczyny mam pytanie 🫣 jak odczytać temperaturę po zmianie czasu? Wiem ze brzmi to głupio i prozaicznie, ale obudziłam się dzisiaj o 6:20 (na stare 5:20), zmierzyłam temp i wyszło mi około 36,2 (??). Poszłam dalej spać, wstałam o 7:20 (na stare 6:20 czyli tak jak wstaje codziennie rano) i temperatura wyszła normalna.
Problem jest taki, że niestety nie mogę mierzyć temp godzinę później bo wstaje do pracy.
Co myślicie, jak to rozwiązać? 😅
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie 🫣 jak odczytać temperaturę po zmianie czasu? Wiem ze brzmi to głupio i prozaicznie, ale obudziłam się dzisiaj o 6:20 (na stare 5:20), zmierzyłam temp i wyszło mi około 36,2 (??). Poszłam dalej spać, wstałam o 7:20 (na stare 6:20 czyli tak jak wstaje codziennie rano) i temperatura wyszła normalna.
Problem jest taki, że niestety nie mogę mierzyć temp godzinę później bo wstaje do pracy.
Co myślicie, jak to rozwiązać? 😅
Hej!
Ja też się nad tym zastanawiałam i szukałam info w necie, no i trafiłam na to: Link do: FAQ: Temperatura w cyklu - nietypowe sytuacje - Ovufriend

I w sumie zrobiłam tak, jak tam napisali - przesunęłam trochę w sobotę, potem w niedzielę i wyszła mi podobna temperatura jak na te dni teraz 🙂 a jak jesteś jeszcze sporo przed owulacją, to ponoć taki jeden odbiegający pomiar nie będzie miał znaczenia 😉
 

Załączniki

  • 6F4A0853-0EA8-4325-AFC2-73056DA2B104.png
    6F4A0853-0EA8-4325-AFC2-73056DA2B104.png
    114,4 KB · Wyświetleń: 17
To dzialaj dziewczyno działaj i powodzenia 🤞
❤️ działamy działamy 🙈 nic innego nie pozostało bo mąż jest tylko przez tydzień 🙉

Premon obliczył mi że dziś mam 1 dpo myślicie że za tydzień mogę iść na progesteron? To moje drugie badanie, pierwszy raz badałam w cyklu od razu po poronieniu I wynik był 19 czytałam że to nie jest jakiś szałowy wynik...

Co do witamin to ja nie biorę żadnych ciążowych. Biorę oddzielnie głównie firmy aliness i now, np kwas foliowy i b complex metylowane i co jakiś badam poziom (nie badałam się czy mam mutacje, po prostu gin zalecił taką formę).
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny 🙂 Ja już właściwie trochę pogodzona z losem tego cyklu. 12 DPO. Biel wizira. Niniejszym 2 IUI nieudana pomimo biopsji endometrium.
Może w tym miesiącu zrobimy ostatnie IUI, bo potem już badania trzeba powtarzać bo one pół roku ważne 😑 Ale pomyślę bo nie wiem czy to jest warte wydawania pieniędzy. Chociaż się mówi do 3 razy sztuka 🤔
 
Hej, witajcie w nowym miesiącu, ja już wczoraj testowałam, ale że byłam wpisana już na ten wątek, to nie chciałam za wcześnie mówić, że znowu zobaczyłam biel na teście. Chciałam jak najszybciej odstawić progesteron, bo bez sensu go brać, jak 12 dni po nie ma nawet cienia. Teraz czekam na @, badania hormonów i zaczynam cykl stymulowany.

Wczoraj po tym teście zrobiło mi się przykro i poczułam taką bezsilność- robimy wszystko, wyniki poprawione, a dalej ciąży nie ma jak nie było. Czasami tracę nadzieję, że kiedykolwiek się uda.

Przepraszam za takie negatywne nastawienie w święta, ale tak się właśnie czuję obecnie :(
 
Hej, witajcie w nowym miesiącu, ja już wczoraj testowałam, ale że byłam wpisana już na ten wątek, to nie chciałam za wcześnie mówić, że znowu zobaczyłam biel na teście. Chciałam jak najszybciej odstawić progesteron, bo bez sensu go brać, jak 12 dni po nie ma nawet cienia. Teraz czekam na @, badania hormonów i zaczynam cykl stymulowany.

Wczoraj po tym teście zrobiło mi się przykro i poczułam taką bezsilność- robimy wszystko, wyniki poprawione, a dalej ciąży nie ma jak nie było. Czasami tracę nadzieję, że kiedykolwiek się uda.

Przepraszam za takie negatywne nastawienie w święta, ale tak się właśnie czuję obecnie :(
Ściskam mocno 🫂 wylewaj żale i skutki ile chcesz, po to tu jesteśmy 🫂 każde święta to ciężki czas dla nas staraczek, zwłaszcza jak akurat wtedy wypada termin testowania i widzimy biel 🥺 Oczywiście, że się kiedyś uda i jesteś właśnie jeden cykl bliżej ❤️🫂
 
reklama
Ściskam mocno 🫂 wylewaj żale i skutki ile chcesz, po to tu jesteśmy 🫂 każde święta to ciężki czas dla nas staraczek, zwłaszcza jak akurat wtedy wypada termin testowania i widzimy biel 🥺 Oczywiście, że się kiedyś uda i jesteś właśnie jeden cykl bliżej ❤️🫂
Dziękuję ❤️ sądziłam, że ta biel która jest niezmienna od 2.5 roku nie zrobi na mnie większego wrażenia, ale może faktycznie czas testowania, który wypadł tak niefortunnie w święta zrobil swoje...
 
Do góry