reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

J

reklama
Ten post był stary, mam ponad 20 lat, nie chce pisać swojego dokładnego wieku bo to nie ma znaczenia , liczymy się z tym jakie mogą byc konsekwencje
2 lata temu pisałaś też o przerywanym seksie i o wydłużeniu cyklu. Także czas leci a Ty dalej jesteś w podobnym miejscu. Skonsultuj się z ginekologiem i psychiatra. To trzeba wprost powiedzieć lekarzom, że sie współżyje bez zabezpieczenia. Niech lekarze Ci powiedzą, czy mogą być konsekwencje zdrowotne dla Ciebie lub dziecka, jeśli zajdziesz w ciążę na tych lekach.
 
A twój chłop to gumki używać nie potrafi? I można stosować tabletki anty na lekach od psychiatry.
Nie na wszystkich i potrafi
A twój chłop to gumki używać nie potrafi? I można stosować tabletki anty na lekach od psychiatry.
ale po co ten atak nigdy tego nie zrozumiem, nie napisałam pomocy jestem przerażona nie wiem co robię, zadałam tylko pytanie dotyczące cyklu bardziej doświadczonym osobom
 
Musisz dobrać antykoncepcję do leków i tyle. Przecież przy lekach od psychiatry też można stosować antykoncepcję.
 
Do góry