reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

J

reklama
Ryzyko ciąży istnieje.
Kiedy był ostatni stosunek seksualny? Jeśli minęło od niego 14 dni, to testy są już wiarygodne i ciąży nie ma.
 
2 dni temu, w sumie cały miesiac regularnie
Czemu nie rozwazycie jakiejś metody antykoncepcji? Jest tak duży wybór obecnie. Szczególnie, że to nie jest jeden czy dwa razy w miesiącu, a regularne współżycie. To aż proszenie się o ciążę.
Powtórz test za 3 dni, jak dalej nie będzie okresu. Mogła Ci się owulacja po prostu przesunąć.
 
Czekaj czekaj Ty jesteś tą 16 latka? Ostanio pisałaś że będziecie się zabezpieczać. Ja ze swoim byłym też uprawiałam przerywany i nie zaszłam, ale to ja. Jednak lepiej się zabezpieczyć jak się boisz ciąży
 
reklama
Ja mając 16 lat powiedziałam mamie (która jest mega wstydliwa i nigdy nie rozmawiała ze mną na TE tematy), że musi iść ze mną do ginekologa, bo chcę tabletki. Było to dla niej mega niekomfortowe :D , ale grzecznie siedziała w poczekalni. A ja załatwiłam wszystko, co trzeba i zaczęłam brać tabletki.
16 lat to nie przeszkodą do antykoncepcji. Jest duży wybór dla kobiet. Mężczyzna też może stosować przecież prezerwatywy, jeśli Ty nie możesz z jakiejś powodu brać tabletek, zastrzyków, plastrów.
No chyba, że wolisz do matury iść z brzuchem albo z dzieckiem. :D
 
Do góry