reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Jak się dzisiaj czujecie dziewczyny? 😉
U mnie mdłości ciąg dalszy... jak mam iść pod prysznic to już mi niedobrze na myśl o tych wszystkich zapachach🤢
W poprzednich ciążach zmieniałam kosmetyki na hipoalergiczne i bezzapachowe, bo inaczej musiałam wybiegać spod prysznica i wymiotowałam 🙈
 
reklama
U mnie z objawów tylko bóle biustu i lekkie rozciąganie na dole. Rano lekko przyplamilam ale na brązowo więc liczę że to jeszcze efekt USG. Mdłości brak, ale może zawdzięczam to też temu że w witaminach mam imbir :)
 
U mnie młodości przychodza z nienacka nawet w nocy jak chodze siku . Piersi od wczoraj dawaja o sobie znac ale bola po bokach . Podbrzusze czasami boli.
Najgorsze jest zmeczenie
 
Jak się dzisiaj czujecie dziewczyny? 😉
U mnie mdłości ciąg dalszy... jak mam iść pod prysznic to już mi niedobrze na myśl o tych wszystkich zapachach🤢
W poprzednich ciążach zmieniałam kosmetyki na hipoalergiczne i bezzapachowe, bo inaczej musiałam wybiegać spod prysznica i wymiotowałam 🙈
No ja dzisiaj na szczęście lepiej, aczkolwiek u mnie mdłości są raczej wieczorne niż poranne. Z drugiej strony prawie nic nie jem więc nie ma mnie po czym mdlić. Zapachy są nie do zniesienia, chociaż niektóre bardzo lubię np. różany 🙂 perfum nie używam od 3tyg 😂
Biust mnie boli przy dotyku, nie pamiętam czy w poprzedniej ciąży też tak miałam. W nocy miałam za to wrażenie, że mi lewa pierś eksploduje tak jak przy kp jak się pokarmu za dużo nazbierało 🙈
 
Cześć, czytam te forum od tygodnia i nie mogłam się przełamać z napisaniem. Dzisiaj już nie mogę wytrzymać ze stresu a widzę, że jesteście mega wspierające.

Pierwszy dzień OM 12.03.2024, testy pozytywne od 10.04. Pierwsza wizyta u ginekologa 22.04. Niestety na tej wizycie nic nie było widać. Podejrzenie CP choć jajniki wyszły prawidłowej wielkości. Macica wym. 5,5 mm a endometrium gr. 2 cm. Pani doktor kazała zbadać przyrost bety:
23.04 -1927
25.04 - 3599.
Sprawdzałam w kalkulatorze to przyrost prawidłowy.
Z objawów to zmęczenie, ból piersi i czasami ból brzucha, ale całego. Bardzo rzadko kiedy pobolewa po jednej stronie.
Dzisiaj mam kolejną wizytę i bardzo się stresuję. Starałam cały tydzień o tym nie myśleć czy jest bobas czy nie ma. Może moja ciąża jest wcześniejsza? Ostanie cykle wahały się miedzy 25-28 dni. A może sprzęt lekarza jest słabszy?
Czy znacie podobne przypadki? Jak się one skończyły?
 
reklama
Cześć, czytam te forum od tygodnia i nie mogłam się przełamać z napisaniem. Dzisiaj już nie mogę wytrzymać ze stresu a widzę, że jesteście mega wspierające.

Pierwszy dzień OM 12.03.2024, testy pozytywne od 10.04. Pierwsza wizyta u ginekologa 22.04. Niestety na tej wizycie nic nie było widać. Podejrzenie CP choć jajniki wyszły prawidłowej wielkości. Macica wym. 5,5 mm a endometrium gr. 2 cm. Pani doktor kazała zbadać przyrost bety:
23.04 -1927
25.04 - 3599.
Sprawdzałam w kalkulatorze to przyrost prawidłowy.
Z objawów to zmęczenie, ból piersi i czasami ból brzucha, ale całego. Bardzo rzadko kiedy pobolewa po jednej stronie.
Dzisiaj mam kolejną wizytę i bardzo się stresuję. Starałam cały tydzień o tym nie myśleć czy jest bobas czy nie ma. Może moja ciąża jest wcześniejsza? Ostanie cykle wahały się miedzy 25-28 dni. A może sprzęt lekarza jest słabszy?
Czy znacie podobne przypadki? Jak się one skończyły?
Ekspertem nie jestem , ogólnie niby od 1500 bety jest widać pecherzyk ale w praktyce różnie to bywa, Ty dzień później betę miałaś 1900 więc mogło u Ciebie jeszcze nie być widoczne
 
Do góry