reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

A kiedy zaczynacie wszystko już przygotowywac? Powiem wam że w pierwszej ciąży byłam bardziej zorganizowana niż teraz 🤣🤣
 
reklama
A kiedy zaczynacie wszystko już przygotowywac? Powiem wam że w pierwszej ciąży byłam bardziej zorganizowana niż teraz 🤣🤣
Powiedziałam sobie, że po połówkowych ruszam z wyprawką. Połówkowe miałam 7 maja, a dalej nic nie kupiłam 😭 Przeraża mnie to. Mieliśmy w sobotę jechać kupić wózek, ale przyszła nam dziś szafa do garderoby i chyba nic z tego nie wyjdzie.
 
Powiedziałam sobie, że po połówkowych ruszam z wyprawką. Połówkowe miałam 7 maja, a dalej nic nie kupiłam 😭 Przeraża mnie to. Mieliśmy w sobotę jechać kupić wózek, ale przyszła nam dziś szafa do garderoby i chyba nic z tego nie wyjdzie.
My na szczęście większość mamy po starszym synku. Ale jest to kwestia wyprania, wyprasownaia, plus potem dokupienia tego czego brakuje...
 
Ja Ciuszki już popralam i popakowalam próżniowo. Kupiliśmy fotelik, jakieś pierdolety zabawkowe, kupilam laktator i monitor oddechu. Wanienka i termofor z pestek wisni tez jest. Do kupienia zostały kosmetyki, pieluszki, wózek i Łóżeczko. Plus myślimy nad komoda z przewijakiem ale to myślę jak już przejdę na L4 to pokupuje te gabaryty bo będę miała więcej czasu na wicie gniazdka i odgracanie sypialni, by to wstawić 😂
 
Ja planuje pracować do końca maja, potem już tylko dzidziuś. Mam nadzieję że łatwiej będzie mi się zorganizować 😁
 
Ja Ciuszki już popralam i popakowalam próżniowo. Kupiliśmy fotelik, jakieś pierdolety zabawkowe, kupilam laktator i monitor oddechu. Wanienka i termofor z pestek wisni tez jest. Do kupienia zostały kosmetyki, pieluszki, wózek i Łóżeczko. Plus myślimy nad komoda z przewijakiem ale to myślę jak już przejdę na L4 to pokupuje te gabaryty bo będę miała więcej czasu na wicie gniazdka i odgracanie sypialni, by to wstawić 😂
Z mojego doświadczenia przewijaka nie bierzemy teraz - jest drobna niska i po prostu było to dla mnie mega uciążliwe przewijanie na przewijaku. Nam najlepiej przewija się na łóżku, podkład i tyle.
 
Cześć dziewczyny! Ale jesteście już mega zorganizowane😃ja narazie mam tylko przewijak, bo dostałam 😃na prywatnym forum jestem dopiero na 170 stronie i nie wiem jak to u Was, czy maleństwa już Was kopią ? Mój malunio daje mi popalić od około tygodnia, strasznie miłe te kuksańce;) miłej sobotki
 
Dzień dobry w ten piękny dzień:)
ja w pracy i na wysokich obrotach, ale zdążyłam już doczytać do 200 strony:)
Marwis czytałam , ze bywasz na siłowni ( luty 2024:) ja od lipca chce iść na L4 i żeby nie siedzieć w domku to wymyśliłam sobie zajęcia dla babeczek w ciążyktóraś może chodzi?

Miłego dnia
 
Z mojego doświadczenia przewijaka nie bierzemy teraz - jest drobna niska i po prostu było to dla mnie mega uciążliwe przewijanie na przewijaku. Nam najlepiej przewija się na łóżku, podkład i tyle.


Ja przy pierwszej córce też próbowałam na łóżku przewijać i szybko potem dokupowalam przewijak bo mi się mega niewygodnie na łóżku to robiło 😁 Tylko wtedy miałam przewijak na Łóżeczko a teraz myślimy o przewijaku na komodę albo wbudowany w komode
 
reklama
A kiedy zaczynacie wszystko już przygotowywac? Powiem wam że w pierwszej ciąży byłam bardziej zorganizowana niż teraz 🤣🤣
Ja zakupiłam tylko parę bodziaków i to tylko ze względu na to,że dostałam bon podarunkowy do smyka 😅 ciagle mam wrażenie że jeszcze nie czas,a on leci...:p
 
Do góry