reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Daj znać jak wrażenia po wizycie, ja pójdę dopiero za tydzień, nie będę się spieszyć
Ja po prostu chce wiedzieć czy ciaza jest zlokalizowana w macicy. Będę dużo spokojniejsza;) następna wizytę mam 12 kwietnia, ale coś może się wydarzyć, dzieciaki pochorować to wtedy może mi się przesunąć;)
 
Ja po prostu chce wiedzieć czy ciaza jest zlokalizowana w macicy. Będę dużo spokojniejsza;) następna wizytę mam 12 kwietnia, ale coś może się wydarzyć, dzieciaki pochorować to wtedy może mi się przesunąć;)
Nie to miałam na myśli że wcześnie idziesz absolutnie, po prostu caly czas mówię mężowi że z wizytą nie będę się spieszyć dlatego tak napisałam
 
Dla mnie chyba najbardziej stresujące s prenatalne. No i za każdym razem panicznie się boję krwi zobaczyć w toalecie. Zobaczymy jak to będzie:) moje dzieci mają 4,3 i 1 lat.
A krwią na papierze mam to sama aż mnie serce się na chwilę zatrzymuje, dodatkowo z krwią to bardzo nie lubię pobierania krwi dlatego też i bety nie będę powtarzać, mam tak delikatne żyły ze po każdym pobraniu mam siniaki,
 

Załączniki

  • 1712057443642969745631921910324.jpg
    1712057443642969745631921910324.jpg
    464,7 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Ja też na przyszły tydzień się zapisałam na NFZ, żeby potwierdzić że jajeczko w macicy, a pod koniec miesiąca będą dzwonić z prywatnego gabinetu na konkretny dzień żeby przyjść.
Ogólnie do mojego ginekologa prywatnie czeka się 2 miesiące, ale jak powiedziałam że jestem w ciąży to będą coś kombinować szybciej.
 
Do góry