reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
W tym miesiącu starania były w 13, 14 dc, owu była prawdopodobnie w 15 dniu I jeszcze poprawiliśmy 16 dnia o 4 nad ranem.
Póki co mam 26 dzień i robiłam wczoraj test wyszedł negatywny, ale nie tracę nadziei
 
W tym miesiącu starania były w 13, 14 dc, owu była prawdopodobnie w 15 dniu I jeszcze poprawiliśmy 16 dnia o 4 nad ranem.
Póki co mam 26 dzień i robiłam wczoraj test wyszedł negatywny, ale nie tracę nadziei
Trzymam kciuki. Płeć jest Ci już obojętna czy robisz coś w kierunku dziewczynki?
 
Ja co jakiś czas, jak tam starania?
Nie tracę nadziei.. mierze dalej tą temperaturę I miałam ten skok po owulacji i utrzymuje się do dziś. Kupię sobie termometr owulacyjny jeśli się nie uda. Jak mi jutro spadnie temp to będę wiedziała że nic z tego i przyjdzie @ ale mam też dziwne bóle od dobrego tygodnia, bóle brzucha jak na okres i pobolewania jajników.
 
Trzymam kciuki. Płeć jest Ci już obojętna czy robisz coś w kierunku dziewczynki?
Hmm, myślę że nie ma co się nastawiać. Dwa poprzednie cykle były starania przed owulacją I nic nie wyszło. Cały czas brałam magnez i wapń, ale diety nie zmieniałam jakoś szczególnie. Ważne zdrowie dziecka a nie płeć, raczej wyluzowałam z tymi dziewczynskimi zapędami.
 
Halo czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Chyba z Tobą pisałam odnośnie płci i metody przed/w owu? :) Dziś potwierdzona płeć, córka :) Obalam chyba teorię co do seksu przed owu 😅 Syna mam z seksu 2 dni przed bólem owu i w ból owu, teraz córka ten sam system :)

Jedyne różnice: z synem brałam tylko kwas foliowy, z córką teraz Pregna Start i MagneB6, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Diety żadnej nie stosowałam.

Córka! Nie wierzę!! 🙈🩷

Edit: Zapomniałam, że w obydwu przypadkach sprawdził się chiński kalendarz planowania płci 🤣

IMG_0919.jpeg
IMG_0920.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Chyba z Tobą pisałam odnośnie płci i metody przed/w owu? :) Dziś potwierdzona płeć, córka :) Obalam chyba teorię co do seksu przed owu 😅 Syna mam z seksu 2 dni przed bólem owu i w ból owu, teraz córka ten sam system :)

Jedyne różnice: z synem brałam tylko kwas foliowy, z córką teraz Pregna Start i MagneB6, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Diety żadnej nie stosowałam.

Córka! Nie wierzę!! 🙈🩷

Edit: Zapomniałam, że w obydwu przypadkach sprawdził się chiński kalendarz planowania płci 🤣

Zobacz załącznik 1607592Zobacz załącznik 1607593
Gratuluję dziewczynki wymarzonej ❤️❤️ ja zaczynam starania za miesiąc 🤪🤪 czekam do marca, bo właśnie sugeruje się też kalendarzem chińskim. Z synusiem mi się sprawdził. Ale nie wiem do końca jak to jest. Ja kończę 28 lat w maju, równo w połowie, bo 15. Więc w marcu mam 27 jeszcze i mam się sugerować kalendarzem, że marzec, czyli 27 tak ?
 
reklama
Gratuluję dziewczynki wymarzonej ❤️❤️ ja zaczynam starania za miesiąc 🤪🤪 czekam do marca, bo właśnie sugeruje się też kalendarzem chińskim. Z synusiem mi się sprawdził. Ale nie wiem do końca jak to jest. Ja kończę 28 lat w maju, równo w połowie, bo 15. Więc w marcu mam 27 jeszcze i mam się sugerować kalendarzem, że marzec, czyli 27 tak ?
To zależy od kalendarza, jeśli taka tabelka zwykła, to zawsze do skończonych lat dodajesz 1 rok, bo wg kalendarza chińskiego jesteśmy rok starsi. Liczy się skończone lata a nie rocznikowe :) Najłatwiej chyba skorzystać z kalkulatora online, tutaj na baby boom jest dobry bo uwzględnia +1 rok do wieku, sporo w sieci nie uwzględnia i wychodzą inne wyniki :D
 
Do góry