reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest nie tak ,ktoś miał podobnie ?

reklama
A uprawiałaś seks w między czasie? Bo ja obstawiam kolejną ciążę a nie pozostałości po poprzedniej.
Tak . Chociaż lekarz kazał stosować zabezpieczenie nie wzięłam tego pod uwagę. Jutro zrobię kolejną betę we wtorek mam lekarza i mam nadzieję, że dowiem się czegoś konkretnego. Napiszę jutro jaki wynik dała beta.
 
Tak . Chociaż lekarz kazał stosować zabezpieczenie nie wzięłam tego pod uwagę. Jutro zrobię kolejną betę we wtorek mam lekarza i mam nadzieję, że dowiem się czegoś konkretnego. Napiszę jutro jaki wynik dała beta.
A stosowałaś zabezpieczenie? Mimo, że krwawienie nie przyszło ale mogła być w między czasie owulacja.
 
U mnie na chwile przed poronieniem tez testy byly pozytywne i beta wysoka. Ona nie soada od razy niestety. Jest to hormon i cialo musi sobie nagle poradzic z tym jak go juz nie produkowac i jak sie go ' pozbyc'
 
Zgadzam się. Też myślę, że to kolejna ciaza.

Od poronienia minął ponad miesiąc, beta 100 to niedużo, taka beta poleci na łeb na szyję - a na pewno nie utrzyma się do teraz. Ta beta rośnie, więc jesteś w ciąży - jeśli w dniu poronienia miałaś betę 100, potem spadła do 40, a teraz znów masz wzrost odpowiedź wydaje sir prosta.

Sprawdź kolejny przyrost i idz do lekarza.
 
To nie ciało produkuje hcg tylko zarodek. Jeżeli zarodka juz nie ma to beta może spadać bardzo szybko.
Moze zle sie wyrazilam i mozliwe ze masz racje.
U mnie zarodek obumarl w 10tyg a robilam bete i test ciazowy w 13 tyg na 3 dni przed poronieniem. Wiec 3 tyg po jeszcze sie utrzymywala na wysokim poziomie. Po oczyszczeniu juz nie badalam.
 
Moze zle sie wyrazilam i mozliwe ze masz racje.
U mnie zarodek obumarl w 10tyg a robilam bete i test ciazowy w 13 tyg na 3 dni przed poronieniem. Wiec 3 tyg po jeszcze sie utrzymywala na wysokim poziomie. Po oczyszczeniu juz nie badalam.
No ale nie porównuj 10 tyg ciąży z samym jej początkiem gdzie wartość nawet nie doszła do 200.
 
reklama
Do góry