reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upadek w ciąży

A może to ten kot co się uwalał? Czy to możliwe by włażenia 7kg kota skończyły się odklejeniem łożyska?
No nie sądzę. Mam dwa koty, które po mnie skaczą czasem jak nie zdążę się odsunąć, dziecko mi skoczyło na brzuch (waży 20kg) i wszystko ok. 70% to jest bardzo dużo. Bądźcie dobrej myśli.
 
reklama
Tak, w przyszłym tygodniu pójdziemy do innego lekarza, ale kurde jeden upadek i takie zamieszanie.
Z jakiego innego powodu mogłoby się łożysko odkleić?
Oj z wielu powodów, to może nie mieć nic wspólnego z upadkiem. Czasami odkleja się, bo tak. Jak leżalam na patologii to była dziewczyna własnie z takim odklejaniem bez przyczyny, dotrzymała do terminu, ale praktycznie całą ciąże była w szpitalu i mogła wstawać tylko do toalety.
 
Oj z wielu powodów, to może nie mieć nic wspólnego z upadkiem. Czasami odkleja się, bo tak. Jak leżalam na patologii to była dziewczyna własnie z takim odklejaniem bez przyczyny, dotrzymała do terminu, ale praktycznie całą ciąże była w szpitalu i mogła wstawać tylko do toalety.
Po upadku dziewczyna czuła się ok, ale już następnego dnia rano kuło ją przy każdym ruchu.
Jak na moje to upadek przyczynił się do stanu zagrożonej ciąży poronieniem.
 
Do góry