reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upadek w ciąży

A jak z niezawodnością? Słyszałem, że niekiedy detektory zawodzą i powstaje przez to panika.
Oczywiście, dam znać.

Skoro Twoje dziecko przetrwało upadek, może i moje da radę, oby tak było. A miałaś jakieś powikłania, np odklejenie łożyska?
Nie było żadnych powikłań po upadku.
Mnie jeszcze nie zawiódł i mam nadzieję, że nigdy nie zawiedzie. używam od 11tc, a jestem w 21tc. Trzeba wiedzieć gdzie na danym etapie szukać serduszka (jest w instrukcji) i wcześniej posłuchać jak brzmi odgłos serca dziecka. Jak taki pędzący pociąg lub galopujący koń :)
 
reklama
Ok, dziękuję. Trochę mnie ta informacja od Ciebie uspokoiła. Pewnie zainwestujemy w detektor. Możliwe, że polecany przez Ciebie model
 
Dzięki za informację :) Kurde, dziewczyna narzeka na ten kujący ból. Czy to może serio być coś niepokojącego? Narzeczona podobno sobie przypomniała, że upadła na bok, a nie na brzuch.
Czy jest opcja, że po takim upadku dziecko mogło spotkać się ze św. Piotrem?
 
Dzięki za informację :) Kurde, dziewczyna narzeka na ten kujący ból. Czy to może serio być coś niepokojącego? Narzeczona podobno sobie przypomniała, że upadła na bok, a nie na brzuch.
Czy jest opcja, że po takim upadku dziecko mogło spotkać się ze św. Piotrem?
Może, ale nie musi. Dlatego jedźcie w końcu do lekarza i to sprawdźcie, po co się katować tyle czasu?
 
reklama
Do góry