reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zespół antyfosfolipidowy

Trombofilia nie jest taka straszna . Na codzień nie czuć ze się ja ma . Ale właśnie gdybym wiedziała od początku - to na pewno nie doszło by do powodzen . Odpowiednie leki i lekarz , a myśle ze wszystko się uda .
 
reklama
Robiłam badania na stronie www.testdna.pl . Tzn wykupiłam pakiet na tej stronie i pojechałam do najbliżej placówki , gdzie wykonali mi takie badanie . Koszt to był bodajże 500 zł , bo miałam jeszcze dodatkowo jakieś badania . Właśnie zerknęłam na stronie i koszt pakietu badań na trombofilie wynosi 370 zł . Jeżeli chodzi o ciąże to tak na prawdę od tamtej pory nie starałam się o dziecko , bo musiałam ogarnąć głowę po tych poronieniach . Minął rok jak dowiedziałam się o chorobie i dopiero teraz zaczęłam starania . To 1 miesiąc starać , ale nie sadze zeby coś było - bo i do seksu rzadko dochodziło , co prawda w 12 dniu cyklu , No ale nieważne . Wkleję Ci linka: Link do: ✅TROMBOFILIA wrodzona - Badanie genetyczne trombofilii - Sprawdź✅. Bardzo polecam takie badania , ponieważ jak się znajdzie źródło problemu , to j głowa spokojniejsza :)
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, dziewczyny jesteście jak zawsze niezastąpione 💗
 
Z mojej strony mogę polecić kanał Obydwoje na YT . Pani Paulina ma mutacje ,które również chyba maja wpływ na trombofilie - bo bada sie je przy podejrzeniu tejże choroby . Również jest po poronieniach , a po dobraniu odpowiednich leków , urodziła córkę :)
 
Trombofilia nie jest taka straszna . Na codzień nie czuć ze się ja ma . Ale właśnie gdybym wiedziała od początku - to na pewno nie doszło by do powodzen . Odpowiednie leki i lekarz , a myśle ze wszystko się uda .
Hej. Mam pytanko. Czy trombofilia może być przyczyną niepowodzeń ? Dopiero u mnie zdiagnozowali i lekarz w klinice powiedział że mutacja v-leiden odpowiada tylko za późniejsze poronienia a nie za brak implantacji 🤔
 
Hej. Mam pytanko. Czy trombofilia może być przyczyną niepowodzeń ? Dopiero u mnie zdiagnozowali i lekarz w klinice powiedział że mutacja v-leiden odpowiada tylko za późniejsze poronienia a nie za brak implantacji 🤔
Hej . Ja mam stwierdzona trombofilie . Moje 1 poronienie to było prawdopodobnie puste jajo , ale tez niewiadomo , bo byłam w 6 tyg u ginekologa i nie było widać zarodka jeszcze , za 2 tyg miałam iść na kontrole , a dzień przed dostałam mocnego krwawienia . Także czy w tym czasie pojawił się zarodek ? Niewiadomo . Dwie kolejne ciąże kończyły się bardzo wcześnie . Druga zakończyła się w jakoś 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce , a druga tydzień po .
 
reklama
Hej. Mam pytanko. Czy trombofilia może być przyczyną niepowodzeń ? Dopiero u mnie zdiagnozowali i lekarz w klinice powiedział że mutacja v-leiden odpowiada tylko za późniejsze poronienia a nie za brak implantacji 🤔
Ja mam mutacje mthr , pai 1 oraz obecność ciał przeciw kardiolipinie .
 
Do góry