reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Wygląda na wysokiego . Buzka mu się nie zmieniła.
Paulina jak zwykle narzeka na wagę a chudziutka.

Martuś, na Twoje foty to się nie doczekam.
Kasiu płytę ze zdjęciami masz to zapodaj cośik.Przy okazji wrzuć filmik z you tube z Twoim śpiewem,hi hi.
 

Załączniki

  • DSC06287.jpg
    DSC06287.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 96
  • DSC06291.jpg
    DSC06291.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 93
  • DSC06334.jpg
    DSC06334.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 97
  • DSC06340.jpg
    DSC06340.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC06341.jpg
    DSC06341.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 94
Ostatnia edycja:
reklama
żebyś się nie zdziwiła:-Dale potem będziesz miała koszmary albo co gorsza nie będziesz mogła otworzyć lodówki:rofl2::-Da płyty nie mam chwilowo w domu, ale coś na pocieszenie
DSC00295.JPG
Monika twoja kolej i Marty oczywiście
 

Załączniki

  • DSC00282.JPG
    DSC00282.JPG
    43,2 KB · Wyświetleń: 91
Ostatnia edycja:
Kasiu, mam to co na górze. Reszta na kompie któremu Tomi zafundował kąpiel.

Fajnie Fisiek wygląda na tym pierwszym zdjęciu. Miałam się zapytać jak on wygląda jak rano wstanie.Chodzi mi o włosy.
 
Jezu dziewczyny, dzięki za miłe słowa :cool2::cool2:

Monia- ale młody urósł :szok: wcale nie wygląda na 2lata :szok: a może jakieś swoje zdjęcie wstawisz co ? Wszystkich poganiasz a sama co ???

Kasia- matko jakie on ma włosy :szok::szok::szok: Błagam zrób zdjęcie z rana !!!!

Marta- wcześniej nie komentowałam więc uczynię to teraz, Mi jest boska, Maja- pannica, a Mikołaj- dumny starszy brat. Piękna gromadka- i wszyscy tacy podobni :tak:No i chyba czas pochwalić się swoją nieskazitelną figurą co po trójce dzieci ?
 
Tak myślałam:-D.Tomek ma teraz ciut dłuższe niż zawsze i też mu się po spaniu ,,kukuryku,, robi.Zawsze sobie wtedy o Fisiu myślę:-).
Paulinko,ja się tak upasłam,ze nie robię sobie zdjęć:eek:
 
reklama
Do góry