reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dziecka urodzonego latem ☺️

reklama
Hej kochane ❤️ Co kupić dla noworodka, śpiworek czy rożek do spania? Czekam na wasze sugestie macie jakieś sprawdzone marki , jakościowo żeby były dobre ? I jestem ciekawa co warto jeszcze zakupić ?
Mój urodził się pod koniec czerwca.
Śpiworek oddałam nieużywany, ani razu w nim nie spał. Śpioszki tak samo.
Mój spał przykryty cienkim kocykiem. Ale akurat panowały bardzo duże upały.
 
Ja w lecie nie okrywałam niczym. Spał w bodziaku, a jak widzialam, ze mu zimno, to ubierałam polśpiochy.

Natomiast sama jestem wielką fanką spiworkow z Slumbersac. Drogie, ale idzie za tym jakość.
 
Ja urodziłam w połowie czerwca przy strasznych upałach. Więc córka czasami w nocy miala ubraną samą pieluchę. Żadnych spiworków czy nawet kocyków. Jak było chłodniej to wtedy ubierałam bodziaka a jak było jeszcze chłodniej to przykrywałam cienką pieluszką lub kocykiem.
 
Synek (lipcowy) długo spał w rożku. Po Ojcu odziedziczył zamiłowanie do spania pod grubą kołdrą przez cały rok🫣
 
Do góry