reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

Kobietki, robicie już jakieś smażone potrawy dla Bąbelków? Wczytywałam się niedawno w necie i piszą, żeby po 2 r. ż. teoretycznie... Beti, Ty pisałaś o krokietach- na takim noralnym tłuszczu smażysz?

Mielone, mielone z ryby - na teflonie z minimalną ilością oliwy... aaa i dawałam naleśniki (nie dużo - do smaku)
 
reklama
Mielone z ryby mielone :-)

Bierzecie filety np. z mintaja i mielicie w maszynce (tylko jak mają za dużo wody to je ściśnijcie bo inaczej będą się rozpadać podczas smażenia) - dodajecie bułki tartej albo namoczonej, cebuli i innych przypraw jak chcecie i lubicie i smażycie normalnie na patelni - nic wyszukanego ale moje dzieciaki strasznie to lubią. No i Gabi która na początku ryb nie zabardzo lubiła tak się przekonała (była święcie przekonana że to takie inne mielone z mięsa a nie z ryby)
 
heheheh a ja musze Wam powiedzieć ze Ameli ostatnio bardzo zasmakowały owoce morze tzn wcinała krewetki, małże i ośmiornice :-D przynajmiej ona nie wie co to jest i jej nie odrzuca :-D

a dzisiaj oczywiście na obiadek Dorsz świeżutki mniam mniam ! znalazłam taki sklepik gdzie tylko w czwartek sprzedają rybki, pyszne, i dziesiątki rodzajów !
 
ja znalazam swietny przepis na zapiekanke z ryby - podejrzewam ze nawet te dzieci, ktore za nia nie przepadaja to beda jadly ze smakiem. jak ktos bedzie zainteresowany to piszcie to podam
 
reklama
Do góry