reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

ja też mam HPV i jak to odkryłam to trochę chodziłam od Annasza do Kajfasza, aż w końcu trafiłam do Poradni Profilaktyki Nowotworów przy Narodowym Instytucie. Tam jest miło, szybko, kompleksowo i wszystko na NFZ. Bardzo Ci polecam się zapisać, przyjechać, i doktor Cię przebada wzdłuż i wszerz i potem oddzwania z wynikiem i dalszym planem działania. Jeżeli wychodzi u kogoś niepoprawna cytologia/ HPV to jest zawsze obserwacja nawet już po dobrych wynikach. Zadzwon się umówić : +48 22 546 25 87 do pani Łucyszyn
 
reklama
@inka855, tulę bardzo mocno 😞❤️

Też nie byłam w takiej sytuacji, ale pewnie poczekałabym na plamienie w pierwszej kolejności. Jeśli masz możliwość wizyty u ginekologa, który od razu zrobi usg podczas wizyty, to możesz rozważyć taką opcję.
 
wydaje mi się, że tak
Jeśli jesteś zdecydowana ze to dobry kolejny krok to jeszcze upewnij się że twój ginekolog prowadzący „uznaje” immunologię i będzie Cię w stanie poprowadzić pod tym kątem albo przynajmniej będzie akceptował zalecenia immunologa. Bo jednak dużo ginekologów niestety „nie wierzy” w immuno … :(
 
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, kiedy teraz powinnam dostać okres ? Planowo dziś jest termin @.
Strasznie mi przykro 😥 co do @ i poziomu bety to chyba nie ma reguły, ja kiedyś zaczęłam już🩸 przy becie 40. Możliwe, że tutaj prog ma więcej "do powiedzenia"
 
tak, biorę od długiego czasu już i to tą nucleo. Dobrze pamiętasz z ferrytyną, ale już wszystkie możliwe sposoby na podniesienie wprowadziłam od lutego, wiec tu nic nie poprawie.

A z tym E. coli to często bywa tak, ze po prostu trochę się przenosi z anusa tam gdzie nie trzeba 😜
Cholera, jesteś trudniejszym przypadkiem niż sądziłam ;)
 
mi się po prostu wydaje, ze niefortunnie wpadłam po prostu w ten wir wyjaławiania, i trzeba się z tym ogarnąć po prostu. No i musze o lactovagu pamiętać, bo zapominam 😄
Pewnie masz rację, w końcu, od dłuzszego czasu, co chwilę przyjmujesz kolejne antybiotyki, a taki maraton nigdy nie jest dobry.
 
reklama
Do góry