reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki /foteliki samochodowe

Dlatego jest duży wybór i każdy kupuje jaki chce i jak uważa.
To chyba oczywiste, ale skoro powstał taki temat do dzielenia się opiniami itp, to podzieliłam się swoją, chyba nic w tym złego. Nikogo do niczego nie zmuszam, nie namawiam, przedstawiam swój punkt widzenia i tyle. A to że każdy wybierze co będzie chciał to raczej oczywista sprawa
 
reklama
Ja poprzednio nie miałam z bazą czy tam isofix. .
Jakiś baby design coś tam, według mnie nie był zły ,poza tym rzadko używaliśmy a do lekarza czy to sklepu mieliśmy niecały 1 km od siebie albo czasem z wózkiem szliśmy, najdalej jeździliśmy 10 km do teściowej także nie sądzę żebym dziecku tym krzywdę robiła jak siedziało 10-15 mim w foteliku. .
Teraz kupie maxi cosi raczej.. I też nie planuje dużych podróży z małym dzieckiem ..
 
co fakt to fakt wózek ma się podoba a fotel ma być bezpieczny czyli po testach zderzeniowych, wiadomo jeśli montowany na bazie to jeszcze lepiej, ja wybrałam wózek anex sport i bezproblemowo na adapterach montuj się fotel i jeśli chodzi o fotele to jest ich też dość sporo to wyboru (maxi cosi, cybex, recaro, kiddy, besafe itd) najważniejsze aby był kompatybilny z autem :)
A Ty jesteś z sierpnowek?? Bo jakoś Cię nie kojarzę
 
U nas wózek jest jakimś ogromnym znakiem zapytania. Chcielibyśmy kupić samą gondolę, ale niestety większość cenowo dostępnych dla nas wózków nie ma takiej opcji.
Często widziałam opinię, że kupowanie wózka 2w1 jest małym ryzykiem zależnym np. od wielkości dziecka, a to dziecko ześlizgiwało się, a to przechylało :baffled:Fakt że stelaż od gondoli jest masywniejszy i cięższy chyba niż ma typowa spacerówka zakupiona oddzielnie a najbliższe kilka lat wolałabym tego nie dźwigać. Zgłupieliśmy bo raczej nastawiałam się na zakup samej gondoli i dobrego fotelika a spacerówkę wtedy kiedy przyjdzie na to czas.

Ktoś wymieniał wózki BEBETTO - dużo informacji czytałam o wypadających, krzywiących się kołach.
Za to wymiana, naprawa gwarancyjna ekspresowa :biggrin2:
 
Ja mam takie zdanie jak @chomiczka007 , planuję kupić wózek 2 w 1, a fotelik osobno, ze wszystkimi testami, porządny, aby był bezpieczny. Również z isofixem. Nie wiem jak dużo będę jeździć z dzieckiem autem, ale teraz jeździmy dużo. Co prawda cała rodzina mieszka niedaleko, ale czy to na zakupy gdzieś dalej, czy do lekarza, czy chociażby na jakieś wyjazdy. Zdarza nam się pojechać gdzieś na weekend itp :)
Jeśli chodzi o cenę wózka, to nie mam jakiejś konkretnej granicy, ale tak żeby nie przesadzić. Ten bebetto, który mi się podoba kosztuje ok. 1600-1700 zł 2w1.
Macie też taki "przesąd"/zwyczaj, że wózek dla dziecka kupują dziadkowie? U nas tak jest i już jest uzgodnione, że wózel kupują moi rodzice :)
 
Ja jak zaczynam szukac wozkow to dostaje bolu glowy :hmm: mialam juz kilka podejsc i za kazdym razem wyglada to tak, ze siedze przed kompem kilka godzin przegladajac rozne modele i czytajac o nich troche a efekt zawsze jest taki, że ze zmeczenia zamykam komputer bez podjecia zadnej decyzji :laugh2: zdecydowanie odkladam to na czerwiec lub lipiec bo poki co kompletnie nie ogarniam tego tematu :laugh2: jedyne co wiem to tyle, ze chce wozek 2w1 a fotelik chce kupic osobno :happy2:
 
Ja jak zaczynam szukac wozkow to dostaje bolu glowy :hmm: mialam juz kilka podejsc i za kazdym razem wyglada to tak, ze siedze przed kompem kilka godzin przegladajac rozne modele i czytajac o nich troche a efekt zawsze jest taki, że ze zmeczenia zamykam komputer bez podjecia zadnej decyzji :laugh2: zdecydowanie odkladam to na czerwiec lub lipiec bo poki co kompletnie nie ogarniam tego tematu :laugh2: jedyne co wiem to tyle, ze chce wozek 2w1 a fotelik chce kupic osobno :happy2:


Ja mam dokładnie tak samo [emoji28][emoji28]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Wybrałam się na rozeznanie po sklepach by obejrzeć te wózki fizycznie. Muszę stwierdzić, że to co ładnie wygląda w internecie niekoniecznie jest praktyczne i ładne w rzeczywistości. Póki co wybrałam i teraz zastanawiam się między Bebetto Tito i Cybex mios.
I muszę Wam powiedzieć, że nie wiem który wybrać leciutki mały zgrabny cybex mios ale droższy dużo czy ładny wizualnie i połowę ta szczyt bebetto Tito :(
Więc poczekam jeszcze może któraś z Was napisze jeszcze jakieś opinie :)
 
reklama
Do góry