reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek spacerowy terenowy- polećcie

Ewwson

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2022
Postów
190
Hej, stoimy przed wyborem spacerówki o dobrej amortyzacji, najlepiej z 3 kółkami, do jazdy po każdym terenie, z przedłużanym daszkiem UV, no i żeby nie kosztował tyle co nasz ideał, czyli Thule 😁 Może macie sprawdzone terenówki tańszych marek?
 
reklama
Popieram. Mamy ten sam. Użytkujemy 1.5 roku i nie zmienię za nic
My 3 lata, mieszkamy obok lasu. Opony łyse, dziecko dawno ponad 15 kg 🙈 a podobno w nowszych modelach coraz lepsza amortyzacja. Duża spacerówka, gondola super. Masa gadżetów. Dla mnie bajer.
 
My 3 lata, mieszkamy obok lasu. Opony łyse, dziecko dawno ponad 15 kg 🙈 a podobno w nowszych modelach coraz lepsza amortyzacja. Duża spacerówka, gondola super. Masa gadżetów. Dla mnie bajer.
U nas od początku minimum 10kg na pokładzie, aktualnie 18-20kg i nic się nie dzieje. Buldog francuski jeździ w koszyku na dole :p. My mieszkamy w mieście, krzywe i dziurawe chodniki nam nie straszne :p. Jeździliśmy nim po plaży, w dolinkach, lasach itd. nigdy nas nie zawiódł
 
reklama
To ja polecę Camarello (podajże Sevilla, ale to chyba stary model). Kupilismy nowy 6 lat temu, jeździła córka, później syn, oddaliśmy znajomym i ich syn też jeździ. Ja robiłam naprawdę sporo kilometrów codziennie, ale po średnio wymagającym terenie. Był z nami w górach (dolina Kościeliska, dolina Chocholowka), w lasach bardzo często. Wózek z tego co wiem, to poza smarowaniem nie miał nigdy żadnej awarii. Amortyzacja mega i pompowane koła.
Ale nie wiem, jak to wygląda teraz. My kupowaliśmy dawno, dawno temu za 1200 zł.
 
Do góry