reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z pierwszej ręki BEZ KOMENTARZY

reklama
Wiadomość od Marzeny:

"A ja dalej nie mam łóżka:) I siedzę sobie w wygodnym fotelu na korytarzu. Ale jeść mi dali więc już jestem przyjęta na bank. Tu jest dom wariatów! Znowu cięcie było z biegu. Nie ma łóżek wolnych bo wypisy są w toku, a wypisy nie gotowe bo neonatolog biega do porodów i cięć. Współczuję im tego wszystkiego dzisiaj."
 
Wiadomość od Jolkaa1989:

" Leżę sobie na oddziale. Podłączyli mnie pod KTG. Skurcze są ale dość słabe.Rozwarcie na 2 cm. Mam pochodzić po schodach to może samo się rozkręci. Jeśli nie to być może jutro będą wywoływać.Pozdrowienia dla Wszystkich :)"
 
Wiadomość od Marzenki:)

"Wpisali mnie już do harmonogramu operacji na jutro. Godzina operacyjna 8:15. No chyba,że będzie taki cyrk jak dzisiaj to się opóźni. Proszę o kciuki!! Tym razem niech będzie... zdrowe."
 
Witam wszytkie rozpakowane i zapakowane Majówki i zgłaszamy swoją obecność po drugiej stronie brzusia ;)
Stasiek urodził sie SN 09.05.2011 z wagą:3500 i 54 cm
Poród byl z komplikacjami poniewaz pępowina owinęła sie podwójnie wokół szyi, reszte opiszemy w porodach. Leżeliśmy prawie 10 dni z duza zółtaczką i spadkiem wagi ale juz meldujemy sie w domciu.
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość od Marzeny:

"Matuś jest na świecie od 10:23:) Operacje przesunęli mi na 11tą ostatecznie zaczęli o 10tej.Zabieg jak zabieg:) Mały dostał 9 potem 8 punktów za kolor i tętno bo coś się nie podobało. Jest słodki:) Waga 3650 i króciutki bo 51 (chociaż mi najpierw powiedzieli 54)"

Zapytałam czy poza tym wszystko ok

"Lekarka wspominała mojemu,że są jakieś drobiazgi typu przyciśnięta główka w kanale i troszkę krzywa,podobnie nóżka, mały był owinięty pępowiną na brzuchu. Nic wielkiego nie stwierdzili. Oby nic już się nie działo złego.Teraz się grzeje w cieplarce. A ja oglądam sufit:("
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiadomość od Jolkaa1989:

"Mała urodziła się wczoraj 0 17:15 waga 3500g i 58 cm. Poród był bardzo ciężki ale dałam rade. Mąż był ze mną:)"

"Krocze strasznie boli bo mnie nacięli.Mamy też problem z cycem ale mam ale mam nadzieję,że się nauczymy :) malutka jest bardzo grzeczna."
 
Do góry