reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

reklama
Witam i ja pozwolę sobie dołączyc do Was.Mam na imię Agnieszka mieszkam niedaleko Łodzi,mam 35 lat w marcu(19)urodzi się moje trzecie dziecię.Mam dwóch facetów 14 i15 lat a teraz czekam na córunie(mam taka nadzieję).Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Od jakiegoś czasu jestem tutaj z Wami- na razie tylko czytając ale chyba czas aby się trochę udzielić pisząc :-)
Mam na imię Kinga, mieszkam we Wrocławiu. To moja pierwsza, bardzo chciana ciąża :tak: Od daaawna w związku, ale nie tak dawno "zalegalizowanym".
Witam Was serdecznie i liczę, że przyjmiecie mnie jak swoją ;-)
Termin mam na 1 marca.
 
Witam cieplutko wszystkie Szczęśliwe Mamusie :-)

Pojawiam się na BB już od miesiąca - jednak ze względu na słabe łącze internetowe (orange) nie udzielałam się wielce ;-) Teraz sytuacja uległa zmianie więc się postaram zreflektować :-)

Mam na imię Maja i noszę w sobie 2 serduszka - jedno swoje plus jedno extra, które to w okolicach 25 Marca wraz ze swoim właścicielem/ właścicielką przyjdzie na świat :-) Maleństwo było planowane przeze mnie i mojego Miłego ;-)

Mam ćwierć wieku :-D Na co dzień uczę angielskiego - głównie dzieci.

Skończyłam studia z zakresu dziennikarstwa :happy: a obecnie studiuję na ostatnim roku socjologie plus na pierwszym Pedagogikę ;D

Myślę, że na początek wystarczy :tak:

Pozdrawiam serdecznie
 
Witam :wink:

Mam na imię Patrycja. Mieszkam w Bytomiu :-)
Od czerwca tego roku jestem szczęśliwą żona :biggrin2: Z podróży poślubnej przywieźliśmy pasażera na gape ;-) Z M. znamy się 2 lata.
Ja obecnie jestem na L4. Ale pracuje jako pielęgniarka. Studiuje zaocznie na UJ w Krakowie. Został mi ostatni rok i bede mgr ;-)
Nie mam jakiegoś szczególnego hobby. Lubie gotować.
To chyba tyle. Pozdrawiam
 
Witam :wink:

Mam na imię Patrycja. Mieszkam w Bytomiu :-)
Od czerwca tego roku jestem szczęśliwą żona :biggrin2: Z podróży poślubnej przywieźliśmy pasażera na gape ;-) Z M. znamy się 2 lata.
Ja obecnie jestem na L4. Ale pracuje jako pielęgniarka. Studiuje zaocznie na UJ w Krakowie. Został mi ostatni rok i bede mgr ;-)
Nie mam jakiegoś szczególnego hobby. Lubie gotować.
To chyba tyle. Pozdrawiam
Mi tez został ostatni rok:tak: Lubisz gotowac:cool2: To pewnei nasz wątek kulinarny się rozwinie:cool2:
 
TO I JA SIE PRZEDSTAWIĘ:-p
mam na imie Anna i jestem z Poznania, slub bralam 27.06.2009
a w ciaze zaszlam tydzien? przed slubem...hehe jak sobie z mezem robilam wieczor kawalersko-panienski:p
termin porodu mam na 10 marca....bede mama synka Tomusia:sorry2:
studiuje na 5 sem pedagogike

nie wiem co jeszcze napisac:p narazie to tyle
pozdrawiam wszystkie marcoweczki:blink:
 
reklama
Chyba mnie jeszcze tu nie było, także chciałabym się przedstawić. Mam na imię Karolina, mam 19 lat i mieszkam w małej miejcowości 40 km od Wa-wy. Od niedawna jestem męzatką, nie pracuję. Czekamy na synka, który wg OM ma przyjść na świat 28.03. Ciąża była zaplanowana po ukończeniu przeze mnie liceum,szybko sie udało :) Pozdrawiam Was serdecznie.
 
Do góry