reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

pooola

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Luty 2024
Postów
69
Jestem w okolicach miesiączki powinna być wczoraj 24.02 albo dzisiaj. Narazie ani widu ani słychu. Test sikany robiłam dzisiaj rano, ale jedna kreseczka. Czy jeśli dzisiaj się nic nie pojawi pójść jutro rano na betę mimo testu negatywnego? ;) Miłej niedzieli ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem w okolicach miesiączki powinna być wczoraj 24.02 albo dzisiaj. Narazie ani widu ani słychu. Test sikany robiłam dzisiaj rano, ale jedna kreseczka. Czy jeśli dzisiaj się nic nie pojawi pójść jutro rano na betę mimo testu negatywnego? ;) Miłej niedzieli ;)
Możesz iść :)
 
Cykle mam - 27 dni, 32 dni (tu trochę dłuższy bo byłam w ciąży świadomej przez jakieś 5 dni ;) ) , 26 dni i 26 dni.

Obecny trwa 29 dni.
 
Test miałam pozytywny dzień po terminie spodziewanej miesiączki, na następny dzień beta z krwi wskazująca, po 48h przyrost praktycznie zerowy i dwa dni później krwawienie.
 
Test miałam pozytywny dzień po terminie spodziewanej miesiączki, na następny dzień beta z krwi wskazująca, po 48h przyrost praktycznie zerowy i dwa dni później krwawienie.
czyli zapewne biochem.

Tu możesz zrobić betę, ale jak w terminie miesiączki nie ma cienia osobiście nie nastawiałabym się.
 
Ja bym poczekała jeszcze parę dni z ta betą jak miesiączka się nie pojawi.
 
Jestem w okolicach miesiączki powinna być wczoraj 24.02 albo dzisiaj. Narazie ani widu ani słychu. Test sikany robiłam dzisiaj rano, ale jedna kreseczka. Czy jeśli dzisiaj się nic nie pojawi pójść jutro rano na betę mimo testu negatywnego? ;) Miłej niedzieli ;)
A owulacja kiedy była?
 
reklama
Do góry