reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tani wózek? Sensacja cenowa

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2024
Postów
10
Nie sądziłem, że wózki dziecięce są do kupienia za tak olbrzymie pieniądze. To dla mnie całkowicie niezrozumiałe i zaskakujące.
Liczę, że podpowiecie po jaki model sięgnąć w mniejszym budżecie, by wózek był lekki i po miesiącu się nie rozleciał.
 
reklama
Nie sądziłem, że wózki dziecięce są do kupienia za tak olbrzymie pieniądze. To dla mnie całkowicie niezrozumiałe i zaskakujące.
Liczę, że podpowiecie po jaki model sięgnąć w mniejszym budżecie, by wózek był lekki i po miesiącu się nie rozleciał.

Okreś co to jest mniejszy budżet?
 
Zawsze można kupić wózek używany.
Ceny uzależnione są od marki, funkcji, które posiadają, bajerów dodatkowych.
 
Używany. Szukać np na olx.
Nie ma sensu kupować nowego taniego, który będzie klekotał albo się rozpadnie. Lepiej kupić używany, ale lepszy.
 
@Lady Loka z ciekawości jesteś tą Lady Loką z forum Wizaż?
I czy spacerówka jest potrzebna?
Tak, jest potrzebna. Ja przesadziłam w nią córkę jak miała 7-8 miesięcy, więc jeszcze nie chodziła a w gondoli po prostu było jej już za ciasno. Poza tym chciała oglądać świat, więc w spacerówce wygodniej. Nawet jak dziecko już chodzi to idziecie sobie na spacer. Dziecko na swoich małych nóżkach nie pokona wielkiej odległości, więc zmęczone będzie chciało jechać. A nawet i spać.
 
Nas interesuje wózek bez bajerów. Ważne aby dobrze spełniał swoją funkcję i był lekki.
"Lekki" to już bajer! I to taki, za który się słono płaci.

Po co chcesz lekki? Narzeczona będzie go znosiła codziennie po schodach?

Byliście już w ogóle w sklepie z wózkami?

Myślę, że Ty chcesz tani wózek, bo wychodzisz z założenia, że jego jedyną funkcja jest przewożenie dziecka. Ale prawda jest taka, że jak kupisz wózek na plastikowych kolkach bez amortyzacji a masz pod domem ziemną drogę z dziurami, to migusiem będziesz kupować następny wózek. Jak kupisz drobnej kobiecie wózek na wielkich pompowanych kołach, które się nieobracają i ona jeszcze będzie musiała ten wózek codziennie składać do Fiata Panda, to okaże się, że szybko trzeba kupić kolejny wózek. Jesli macie kilka tygodni z leżącym śniegiem, to małe kółka nie przejadą. Itd. itd.

Czy wożenie zakupów pod wózkiem to już bajer, czy jego podstawowa funkcjonalność?

Idźcie pomacac wózki, zobaczyć jak się składają. Poza tym daj kobiecie wybrać co wg niej może być przydatne i co jej się podoba. Macie mały budżet, to niech śledzi ogłoszenia.
 
reklama
"Lekki" to już bajer! I to taki, za który się słono płaci.

Po co chcesz lekki? Narzeczona będzie go znosiła codziennie po schodach?

Byliście już w ogóle w sklepie z wózkami?

Myślę, że Ty chcesz tani wózek, bo wychodzisz z założenia, że jego jedyną funkcja jest przewożenie dziecka. Ale prawda jest taka, że jak kupisz wózek na plastikowych kolkach bez amortyzacji a masz pod domem ziemną drogę z dziurami, to migusiem będziesz kupować następny wózek. Jak kupisz drobnej kobiecie wózek na wielkich pompowanych kołach, które się nieobracają i ona jeszcze będzie musiała ten wózek codziennie składać do Fiata Panda, to okaże się, że szybko trzeba kupić kolejny wózek. Jesli macie kilka tygodni z leżącym śniegiem, to małe kółka nie przejadą. Itd. itd.

Czy wożenie zakupów pod wózkiem to już bajer, czy jego podstawowa funkcjonalność?

Idźcie pomacac wózki, zobaczyć jak się składają. Poza tym daj kobiecie wybrać co wg niej może być przydatne i co jej się podoba. Macie mały budżet, to niech śledzi ogłoszenia.

Dokladnie. Ja mieszkam na wsi. Gondole wzielam uzywke z dobra amortyzacja na pompowanych kolach, bo to jeszcze zima dodatkowo byla, wiec te wertepy ogromne.
Po starszej miala spacerowke, ale po kilku msc bylam nia wykonczona, bo ona to sie nadawala na miejskie chodniki jedynie. Wiec kupilam spacerowke tez na pompowanych.
 
Do góry