reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szyjka macicy

Dołączył(a)
9 Maj 2024
Postów
4
Witam . Byłam wczoraj u ginekologa prowadzącego i poprosiłam o sprawdzenie szyjki ,mówił że nie ma potrzeby bo 3 tygodnie temu miała 45 mm ale poprosilam więc zrobił. W karcie wpisał że szyjka uformowana bez obrazu lejka. Według mnie na tym usg jest lejek i nie wiem czy nie głupieje 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20240509_200207.jpg
    IMG_20240509_200207.jpg
    194,4 KB · Wyświetleń: 350
reklama
A powiem Ci, że ja na zdjęciach USG niewiele potrafię się dopatrzeć.

Jeśli lekarza twierdzi, że jest ok, to powinnaś mu wierzyć.
Gdyby coś było nie tak na pewno by Ci powiedział.
Także spokojnie.
 
A powiem Ci, że ja na zdjęciach USG niewiele potrafię się dopatrzeć.

Jeśli lekarza twierdzi, że jest ok, to powinnaś mu wierzyć.
Gdyby coś było nie tak na pewno by Ci powiedział.
Także spokojnie.
Tak tylko że od niechcenia mi zmierzył ta szyjkę bo mówił że nie ma potrzeby 😁 3 tygodnie temu 45 mm a teraz niby 63 mm co jest nie możliwe , dlatego też wątpię w ten lejek 🙈
 
Tak tylko że od niechcenia mi zmierzył ta szyjkę bo mówił że nie ma potrzeby 😁 3 tygodnie temu 45 mm a teraz niby 63 mm co jest nie możliwe , dlatego też wątpię w ten lejek 🙈
Dlaczego nie jest możliwe? Inne miejsce przyłożenia, i już masz kilka mm więcej. Dodatkowo inny sprzęt itp i też świat wygląda inaczej
 
Dlaczego nie jest możliwe? Inne miejsce przyłożenia, i już masz kilka mm więcej. Dodatkowo inny sprzęt itp i też świat wygląda inaczej
No fakt faktem 3 tygodnie temu jak mierzył na tym samym sprzęcie to przy mierzeniu dociskal mocniej ta sonda a dzisiaj wcale nie dociskal może z tad ta różnica
 
reklama
Jeśli nie czujesz się dobrze zaopiekowana przez ginekologa prowadzącego, a on od niechcenia sprawdza niepokojące Cię rzeczy, Twoim zdaniem niechlujnie i mu nie ufasz, to czemu po prostu go nie zmienisz i nie pójdziesz do kogoś innego?
Tak ogólnie nie mogę narzekać na niego , dzisiaj tak od niechcenia zmierzył bo na początku powiedział że według niego nie ma sensu bo jest dobrze skoro 3 tygodnie temu miała prawie 5cm . Do tej pory wszystko w jak najlepszym porządku dotyczące opieki nade mną w ciąży tylko dzisiaj taki epizod
 
Do góry