reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

No nie jest , ale dałam sobie czas do czerwca później kończy mi się umowa i nie wiem czy będę się z mężem starać , może tak ale wiadomo dobrze mieć umowę
nawet jak w czerwcu zajdziesz, to nic Ci nie da, l4 owszem będziesz miała płatne, ale nie będzie przysługiwał Ci macierzyński skoro od lipca jesteś bez pracy.
 
reklama
przecież pisałaś w innym wątku, że to oni chcą Cię zwolnić i raz nawet to zrobili, ale musieli cofnąć.
Tak bo byłam w ciąży ale anulowali mi i byłam dalej zatrudniona , porobiłam i złożyłam wniosek na wychowawczy do czerwca , i potem mogę przedłużyć ale nie chce już kombinować tylko się zwolnię
 
Do góry