reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę przy karmieniu piersią

Miałam plan zajść w kolejną ciążę niezwłocznie po uzyskaniu zielonego światła od gina (po CC), ale córka okazała się takim ssakiem że kp u nas trwało 3 lata i 9 miesięcy. Dopóki nie poszłam do pracy i nie zrezygnowałam w niej z przerw na karmienie, to prawie 2 lata po porodzie jeszcze nie miałam owulacji.
Potem czekałam na stałą umowę w pracy i ostatecznie różnice wieku będziemy mieć 5 lat🙈
Ale z drugiej strony lepiej się tak stało, bo córka jest megahajnidem i zeszły rok nas tak przeorał, że jakby doszedł maluch i kwestia zazdrości, to byśmy chyba wylądowali w psychiatryku.
A teraz jest o wiele lepiej z córką, w pracy wyszło idealnie, bo akurat by nie było potem dla mnie etatu, a tak się sama zagospodaruję, więc czasem wyjdzie lepiej niż jak byśmy sobie sami zaplanowali🙂
rety prawie 4 lata to naprawdę wspaniały wynik przy kp. Nie wiem czy i u nas się na to nie zapowiada 😅ale mam nadzieję, że uda się z drugim maluchem przed zakończeniem karmienia, jeśli miało by być takie długie
 
reklama
Do góry