reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śluz z krwią 39tc

reklama
Poród był intensywny ale bardzo szybki, ostatnia godzina baaaardzo bolaly skurcze...no więc tak o 2.30 miałam pierwsze skurcze, o 9 już bardzo mocne, rozwarcie 5 cm, o 10 byłam w szpitalu, o 11 już 10 cm rozwarcia. 3 minuty partych I jest Majeczka. Każdemu życzę takiego porodu. Mimo bólu, ale szybko I sprawnie. Mieszkam w Nl więc o 11.04 urodziłam 14.00 byłam w domu I dochodzimy do siebie. Pozdrawiam wszytskie mamusie. Dziękuję za wsparcie I pomoc 🥰
wszystkiego dobrego! ♥️
 
Gratulacje mamie i Majeczce za szybki i sprawny poród 🤗 ile waży mała? No i ten sam dzień do domu, u nas to raczej niem

Gratulacje mamie i Majeczce za szybki i sprawny poród 🤗 ile waży mała? No i ten sam dzień do domu, u nas to raczej niemożliwe 😅
Dziękujemy, ważyła 2960, a jej brat 2905. Więc chyba po prostu rodzę nie duze dzieci.
Tak wychodzi się po 2 h, ale za to przez 7 dni przychodzi do domu położna, pomaga przy dziecku, sprawdza temp. U mamy I dziecka, pokazuje co I jak. Posprząta, ugotuje jak trzeba.
 
Dziękujemy, ważyła 2960, a jej brat 2905. Więc chyba po prostu rodzę nie duze dzieci.
Tak wychodzi się po 2 h, ale za to przez 7 dni przychodzi do domu położna, pomaga przy dziecku, sprawdza temp. U mamy I dziecka, pokazuje co I jak. Posprząta, ugotuje jak trzeba.
Wow! Totalnie inny świat 🙈
 
Wow! Totalnie inny świat 🙈
Ojj tak prowadzenie ciąży tutaj, poród, opieka po porodowa ( brak kontroli po połogu) też był dla mnie szokiem przy pierwszej ciazy. Ale przy drugiej już było łatwiej, teraz już nie mogłam się doczekać, aż wyjdę do domu, do synka.

Córka ma dwa dni I praktycznie nie śpi. Chyba brzuszek dokucza...
 
reklama
Do góry