reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen naszych maluszków

reklama
Dziewuszki kiedy się dziecięcia oducza karmienia nocnego??

moja starsza nie jadła w ogóle w nocy od 6 tyg.zycia:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
ona w nocy spała na mm:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
za to nad ranem jadła za trzech...
a młodsza teraz coś czuję ze bedzie jeść i jeść w nocy:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::confused2:
Ja czytałam artykuł na temat jedzenia przez dzieci w nocy i jest mowa o tym, że dziecka nie powinno się oszukiwać wodą ponieważ potrzeba głodu jest silna i naturalna (nie jest to wymysł, czy potrzeba zabicia czasu jak np. u osób dorosłych) i jak się obudzi na nocne jedzenie trzeba nakarmić i tyle.

Natomiast przy starszych dzieciach wieczorem da się kaszkę z mlekiem i będzie śpiochać całą noc :tak:
Miłka,a ja oszukiwałam od poczatku:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:dostała na noc mm nie zagęszczane, a w nocy na poczatku jak sie budziła to siup-ohydna woda...wiec stwierdziła,ze nie wstaje bo bez sensu:-D:-D:-D:-D:-Dale widać co dziecko to inaczej;-);-);-);-);-)

<wyrodna mama jestem z tego wynika....>
 
ty sie ciesz!! tyle czasu wolnego. daj troche ;-)

nie dam hehe skapa jestem i chytra :szok::-D:rofl2:

spoko spoko,następne dziecie Ci bedzie zasypiało inaczej:)

ze starszą u nas cisza nocnna była o 19,a teraz młoda zasypia sama nawet o 22-23(przewaznie ok.20-21)

wez moze tak zle nie bedzie ?? no tak mnie straszycie , ze chyba Nat brata nie bedzie miec :rofl2:

mnie się pieron zepsuł cały tydzień budzi się po 5 - 6 razy w nocy, jestem zombiakiem :-p

co te dzieci maja teraz z tym spaniem ?? co nie czytam to kolejne popsute ... minie to w koncu ?? :)))

ale dzieciaczki sie budzą tylko do karmienia czy do zabawy :>??
bo Emi wstaje na cycka je i spać idzie od razu.

moj albo zje i sp od razu , albo go za lapke zlapie i spi dalej ...

tego się nie oducza ;-) zależy od dziecka ale około 2 roku życia powinno już nie jeść w nocy ;-)

:szok: wykoncze sie jak nic :eek:
 
reklama
Ivi my mamy ta sama hustawke, kupilismy uzywana i tez rybki na poczatku nie dzialaly. Myslalam ze poprostu zepsute i kiedys sama nimi krecilam zeby malej sprawic przyjemnosc, pokrecilam przez kilka minut i cos sie odblokowalo i zaczely sie same krecic - sprobuj, moze zadziala :)

Guru me :eek: Zadzialalo!!!!!:eek: Dziekowac!!!!
 
Do góry