reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozpakowany PAŹDZIERNIK 2016 <3

Aria1010

Moderatorka
Dołączył(a)
23 Luty 2016
Postów
2 020
Miasto
Kołobrzeg
Zakładam temat jutro ogarne :)

Zaznaczam, że po każdym rozpakowanku bardzo proszę o PW z danymi:
nick
tp i data porodu + godzina oraz Tydzien ciazy
waga i dlugosc dzieciątka
ilosc punktów apgar
typ porodu SN/CC


w postach niech każda, która oczywiście będzie chciała opisze swoj poród i jesli ma ochote da zdjecie swojego
Skarba :)

gratulacje proponuje w osobnym wątku tak żebyu było przejrzuscie :)

Jesli macie jakies sugestie prosze o PW bądz napisanie na głownym :)

takze jutro tu uporzadkuje i czekamy na wieści ;) jak juz wiadomo @gnidka bedzie pierwsza :)
 
reklama
Kochane wiem ze sie niecierpliwicie ale mam powiklania po cesarce i jeszcze nawet dziewczyn nie widzialam. Mam nadzieje ze jutro juz bede mogla wstac z lozka. To co wiem napisze wam teraz.

Felicja urodzona w 34t i 2d ciazy. Dnia 01.09.2016 godzina 22:09 przez cesarskie ciecie z waga 1950g. 9 pkt agpar.

Nina urodzona w 34t i 2d ciazy. Dnia 01.09.2016 godzina 22:11 przez cesarskie ciecie z waga 1900g. 9 pkt agpar.

Obie sa w dobrej formie i od razu pija moje mleczko. Maja kudlate glowki... tyle wiem. Jak bede juz mogla to dopisze wiecej i wrzuce zdjecie. Wychodzimy jak malenkie osiagna 2200g. Czuje sie juz dobrze ale hormonalnie do kitu bo chce je zobaczyc a nie moge wiec rycze po kątach...
 
Gnidka, gratuluję! Cieszę się, że z dziewczynkami wszystko w porządku. Trzymaj się ciepło, mam nadzieję, że już niedługo będą obok ciebie!

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gnidka kochana gratulacje!!!
Super,ciesze sie ze dziewczynki cale i zdrowe:)
Dzis je pewnie zobaczysz.Trzymaj sie dzielnie
I tak masz od Nas pazdziernikowych medal bo jestes pierwsza;)
 
Do góry