reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepuklina pochwowa

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2019
Postów
7
Witam . Czy któraś z was miała przepuklinę pochwową? Jestem w 4 ciąży walczę ciągle z infekcjami nie umiem się wyleczyć z nich .. ostatnio spojrzałam w krocze i jak zobaczyłam jak wygląda przerażilam się .. zaraz przy wejściu widać takiego choćby guza który zaraz wypadnie .. lekarz nic nie mówi nie widzi problemu .. wstawię zdjęcie z internetu jak to mniej więcej wygląda . Boje się że to jakiś rak czy coś 😭😭 przepraszam za zdjęcie innego nie dałam rady znaleźć ale wygląda podobnie
 
reklama
Napisałam że zdjęcie z netu wrzucę ..
Przepraszam bardzo za obrzydzenie ..
Ale skoro nie macie nic do powiedzenia w temacie po co komentujecie
 
Napisałam że zdjęcie z netu wrzucę ..
Przepraszam bardzo za obrzydzenie ..
Ale skoro nie macie nic do powiedzenia w temacie po co komentujecie
Nikt tu nie jest lekarzem. Idź do innego ginekologa, skoro ten bagatelizuje sprawę. Zasięgnij porady innego specjalisty po prostu. Tu nikt Cię nie zdiagnozuje, nie powie co robić, ani nie przepisze żadnych leków.
 
reklama
Doskonale to wiem . Już umówiona jestem . Chciałam tylko wiedzieć czy ktoś ma podobny problem
Żadna z nas nie jest lekarzem. Można podejrzewać jakieś kłykciny, pewnie trzeba zrobić kolposkopie, ale naprawdę żadna z nas nie powie co to jest, tylko lekarz. Usuń zdjęcie błagam 🙈
 
Do góry