reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PORONIENIE , STARANIA ,OCZEKIWANIA

Roxie 123 ja też szybko robiłam testy że względu na moje poronienia i niedoczynnosc tarczycy i jak zrobiłam test jednej firmy był cień cienia to po chwili na innym była już słaba kreska jeśli był cień u ciebie to już jutro powinna być ciemniejsza trzymam kciuki
 
reklama
Roxie 123 ja też szybko robiłam testy że względu na moje poronienia i niedoczynnosc tarczycy i jak zrobiłam test jednej firmy był cień cienia to po chwili na innym była już słaba kreska jeśli był cień u ciebie to już jutro powinna być ciemniejsza trzymam kciuki

Majorcia zrobię w piatek :)
 
Z testami to różnie bywa zależy od firmy oraz od tego czy mamy zageszczony mocz bo najlepiej przez jakiś czas nie pić i zrobić dopiero test jak np po nocy lub wstrzymać się jakiś czas od płynów
 
Gdzieś czytałam że masz niedoczynnosc jak ja u mnie zaraz jak dochodziło do implantacji to zaraz tsh szło w górę i tak poronilam dwie ciąże w trzeciej jak tylko w ,9 dniu od owulacji zobaczyłam cień cienia to na drugi dzień już robiłam tsh i bete i tsh już na tyle poszło w górę że już sama zwiekszalam dawkę euthyroxu
 
Gdzieś czytałam że masz niedoczynnosc jak ja u mnie zaraz jak dochodziło do implantacji to zaraz tsh szło w górę i tak poronilam dwie ciąże w trzeciej jak tylko w ,9 dniu od owulacji zobaczyłam cień cienia to na drugi dzień już robiłam tsh i bete i tsh już na tyle poszło w górę że już sama zwiekszalam dawkę euthyroxu

Ja póki co mam letrox 50 brałam jedna tabletke teraz lekarz kazał 1,5 jak sie okaże ze jestem w ciazy pójdę do niego znowu bo i tak potrzebuję recepte w kazdym razie dawki chyba nie zwiększy bo teraz to takie 70 biore rano
 
Nie podoba mi się twoje podejście. Takie sprawy załatwia się inaczej, chociażby pozwem do prokuratury o znęcanie się przeciwko ojcu dziecka. Jak chcesz mieć dziecko z obecnym partnerem to trzeba było sobie z nim dziecko zrobić. A nie "wziąć" cudze.
Jest w tobie mnóstwo agresji i poddaje w wątpliwość twoje "dobre intencje".
Nie zamierzam Ci doradzać jak odciąć ojca biologicznego od dziecka. Każdy jakiś tych rodziców ma lepszych, bądź gorszych. Moim zdaniem nie boisz się ojca dziecka, bo zwyczajnie nie jest straszny.
' wziac cudze' ? on nie zrobil dziecka,ale je wychowa, agresja?po takich przejsciach trudno by mi bylo ze spokojem i symaptia o tym pisac. Nie mialam dowodow na to by go pozwac, a bez nich w Polsce znikome szanse na wygrana. Zalezy mi tylko na tym, by nigdy nie mogl zrobic testow DNA bo majac to toczylibysmy dluga wojne o dziecko. Chyba lepiej,zeby dziecko bylo z kims kto je lepiej wychowa, i uratowal je niz z kims kto je zrobil i prawie mnie do poronienia doprowadzil i anoreksji. to,ze biologiczny to nic nie znaczy.
 
Gdzieś czytałam że masz niedoczynnosc jak ja u mnie zaraz jak dochodziło do implantacji to zaraz tsh szło w górę i tak poronilam dwie ciąże w trzeciej jak tylko w ,9 dniu od owulacji zobaczyłam cień cienia to na drugi dzień już robiłam tsh i bete i tsh już na tyle poszło w górę że już sama zwiekszalam dawkę euthyroxu
Przepraszam,że się wcinam w wątek , ale ostatnio poronilam, a moje Tsh to 3,470 czy to nie za wysokie niby norma to 4,200 .

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam,że się wcinam w wątek , ale ostatnio poronilam, a moje Tsh to 3,470 czy to nie za wysokie niby norma to 4,200 .

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom

mój lekarz mówił ze w ciąży norma to 2,5 mi spadła przed ciaza do 1,86 w ciazy podniosła do 2,08 przed ciaza letrox 75 w ciązy 100 ...a poroniłam teraz nie z powodu tarczycy tylko miałam ciąże bezzarodkową
 
reklama
mój lekarz mówił ze w ciąży norma to 2,5 mi spadła przed ciaza do 1,86 w ciazy podniosła do 2,08 przed ciaza letrox 75 w ciązy 100 ...a poroniłam teraz nie z powodu tarczycy tylko miałam ciąże bezzarodkową
dziękuję za odpowiedź , będę musiała poszerzyć badania i spróbować zbić to dziadostwo.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry