reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

U mnie połóg oficjalnie zakończony:) Lekarz zbadał i stwierdził, że już za 9 miesięcy mogę w następną ciążę zachodzić:) Nie wiedziałam, że tak długo trzeba po cesarce odczekać.
A ty jeszcze nie masz dosyć :confused::-D:-D:confused: żartuje oczywiscie

ja tam mysle ze ten watek mozna juz oficjalnie zamknac bo ten polog to mi sie po nocach sni, diabelstwo kto to wymyslil, zawsze myslałam, że panu Bogu to się starość i zęby nie udały, a teraz doszedl do tego polog
 
reklama
dostalam odpowiedz :tak:;-)

" Oj jak miło :-) My zmienilismy mieszkanko przed swietami i jeszcze nie mamy neta. Antek rosnie i jest zdrowy. Ja pilnie sie ucze- sesja w trakcie. Jak tylko gdzies dorwe sie do kompa napisze wiecej :-)"

Oczywiscie przekazalam pozdrowienia i ze za nia tesknimy :tak:;-) Pytala co u Was i pozdrawia Was wszystkie :tak:;-)
 
dostalam odpowiedz :tak:;-)

" Oj jak miło :-) My zmienilismy mieszkanko przed swietami i jeszcze nie mamy neta. Antek rosnie i jest zdrowy. Ja pilnie sie ucze- sesja w trakcie. Jak tylko gdzies dorwe sie do kompa napisze wiecej :-)"

Oczywiscie przekazalam pozdrowienia i ze za nia tesknimy :tak:;-) Pytala co u Was i pozdrawia Was wszystkie :tak:;-)
to widzę że ma taki problem jak ja:baffled::dry:
ehhhh
ale ważne że u nich wszystko ok...
 
Do góry