reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży - plamienia

Dołączył(a)
26 Maj 2020
Postów
2
Cześć dziewczyny, mam pytanie czy na początku ciąży występują plamienia, wszędzie piszą że oznaką ciąży jest brak miesiączki ale czy to jest tak ze nic nie ma nawet plamień czy może one jednak są i to normalne. Jak to było u Was?
 
reklama
U mnie byly plamienie w ok 5tc lekarz stwierdził ze to resztki po implantacji.w 12 i 16 t miałam krwawienia i plamienia wz względu na krwiaki. Lekarze twierdzą, ze plamienia występują czesto na poczatku. Powodów moze byc kilka
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie czy na początku ciąży występują plamienia, wszędzie piszą że oznaką ciąży jest brak miesiączki ale czy to jest tak ze nic nie ma nawet plamień czy może one jednak są i to normalne. Jak to było u Was?
Moga byc plamienia podczas implantacji i chwile po. Pozniej zdarzaja sie plamienia np z powodu niskiego poziomu progesteronu i wtedy lekarz przepisuje duphaston lub luteinr :)
 
Ja mialam malutkie krwawienie implantacyjne. W 6 tyg miałam małe krwawienie żywą krwią i ogromnymi skrzepami. Lekarka mówiła, że to pewnie przez krwiaka, który się oczyścił. Dostałam luteine i immumoglobuline i magnez, oprócz maleńkiej zaschnietej krwi po usg dopochwowym tydzień po krwawieniu, krwi już nie zobaczyłam stamtąd, nawet przed porodem ;) Z kolei moje 3 koleżanki w ogóle nie plamiły, ale bardzo dużo kobiet ma plemienia w ciąży ;)
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie czy na początku ciąży występują plamienia, wszędzie piszą że oznaką ciąży jest brak miesiączki ale czy to jest tak ze nic nie ma nawet plamień czy może one jednak są i to normalne. Jak to było u Was?
Witaj
W moich dwóch pieszych ciążach plamienia praktycznie nie było, jedynie ok 5-6 tydzień takie małe brunatne kropki, które ciężko nawet nazwać plamieniem. W trzeciej ciaży podobnie, przy czym w 18 tygodniu pojawiło się brunatne ewidentne plamienie i było oznaką obumarcia płodu. Teraz jestem w ciąży czwartej i plamienie towarzyszyło mi od 6 tc niemal przez cały pierwszy trymestr. Początkowo brunatne, a ok 12 tyg żywa krew i skrzepy. Cały czas jestem na duphastonie. Każda ciąża jest inna, z plamieniami jest różnie, na pewno jednak każde niepokojące plamienie należy skonsultować i podejść na spokojnie, gdyż nie każde jest oznaką czegoś złego😃
 
Skontaktuj się z gniekologiem, tak będzie najbezpieczniej, bo plamienie może nic nie znaczyć, a może znaczyć coś złego, ale my tu tego nie stwierdzimy, ja bym się do gina udala
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie czy na początku ciąży występują plamienia, wszędzie piszą że oznaką ciąży jest brak miesiączki ale czy to jest tak ze nic nie ma nawet plamień czy może one jednak są i to normalne. Jak to było u Was?


Ja miałam takie bardzo lekkie brązowe plamienia w dniu kiedy miałam dostać okres i trwały one dwa dni. Czasami mi się tak zaczynała miesiączka, takimi brązowymi plamieniami i później przechodziła w normalny okres, ale wtedy po dwóch dniach wszystko ustało. Zrobiłam test ciążowy, który pokazał słabą kreskę ciążową, powtórzyłam następnego dnia rano i kreska była już ładnie widoczna. Pamiętam też, że zdziwiłam się przy myciu, że macica jest tak bardzo nisko ułożona.
 
Witaj
W moich dwóch pieszych ciążach plamienia praktycznie nie było, jedynie ok 5-6 tydzień takie małe brunatne kropki, które ciężko nawet nazwać plamieniem. W trzeciej ciaży podobnie, przy czym w 18 tygodniu pojawiło się brunatne ewidentne plamienie i było oznaką obumarcia płodu. Teraz jestem w ciąży czwartej i plamienie towarzyszyło mi od 6 tc niemal przez cały pierwszy trymestr. Początkowo brunatne, a ok 12 tyg żywa krew i skrzepy. Cały czas jestem na duphastonie. Każda ciąża jest inna, z plamieniami jest różnie, na pewno jednak każde niepokojące plamienie należy skonsultować i podejść na spokojnie, gdyż nie każde jest oznaką czegoś złego😃
Witam. A czy dużo miała Pani tej krwi ? Ja też jestem w ciąży i mam plamienia takie brunatne A dziś była krew i boję się najgorszego
 
reklama
Witam. A czy dużo miała Pani tej krwi ? Ja też jestem w ciąży i mam plamienia takie brunatne A dziś była krew i boję się najgorszego
Może to krwiak? Bardzo czesto pojawiają sie w początkach ciąży. Nie koniecznie musi zagrażać ciąży. Zależy gdzie jest i jaki duży.
 
Do góry