reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Hej,
jestem mamą super 12 latka... W drugiej ciąży ...
Historia taka ciąża pierwsza lekarz prowadzący mówi dziewczyna ( byłam pewna z przeczucia że chłopak i bardzo syna chciałam ) później 5 różnych innych lekarzy płci różnej ( jakby to było ważne ) mówi dziewczyna. No to ok nic nie zrobimy będzie dziewczyna ;) ... no to heja.... kiecki ciuszki bardziej pod dziewczynę ( do różowych nie należę ale jednak coś tam było dla tej CÓRKI ). Stan przed rzucawkowy, poród przez CC i magiczne słowa lekarza " GRATULUJE MA PANI SYNA " na co ja w śmiech z niedowierzania se przeklęłam i tak mam syna.
Ciąża druga po 12 latach... jestem w połowie 5 miesiąca i na USG PAPPA słyszę dziewczyna.... moja Pani doktor prowadząca w 20 tyg mówi Córka... na Prenatalnym II Trymestru Pani doktor ( 3 już z kolei ) mówi SYN !!! noooo ok... Idę na 3d i Pani Doktor ( 4 ) mówi SYN.... no i coooo, cooo ja się pytam mam zrobić ??? :D
Zaufania za grosz nie można mieć :)
Od początku tej ciąży czuje że dziewczyna... a jak u Was? Przeczucia się sprawdzają ??
Jak mi ktoś znowu powie dowiesz się przy porodzie ... Spoko .... ale ja że tak powiem jestem z tych mało cierpliwych :D

Zawsze można zrobić po 10tc test NIPTy i masz 99% pewności co do płci dziecka
U mnie się nigdy lekarz nie pomylił - przeczucie i chiński kalendarz też nie ;)
 
reklama
Od początku tej ciąży czuje że dziewczyna... a jak u Was? Przeczucia się sprawdzają ??
Jak mi ktoś znowu powie dowiesz się przy porodzie ... Spoko .... ale ja że tak powiem jestem z tych mało cierpliwych :D

W obu ciążach czułam, jakiej płci będzie dziecko i w obu mi się sprawdziło ;)
 
Zaczynam świrować :D bo nikt mi nie potrafi konkretnie odpowiedzieć a ja jestem baaaardzo konkretną osobą :D

Mogę Ci tylko powiedzieć tyle, że doskonale Cię rozumiem ;)
W pierwszej ciąży nie fiksowałam, bo było mi wszystko jedno, od początku czułam, że będzie dziewczynka, więc jak na pierwszych prenatalnych pani doktor powiedziała, że dziewuszka, to mi to wystarczyło :)
Natomiast w drugiej ciąży już miałam "parcie" na syna, chciałam mieć dzieci obojga płci, żeby się na własnej skórze przekonać, jak się wychowuje i córkę i syna i mimo, że też od początku czułam, że będzie syn, to robiłam milion różnych wróżb na płeć dziecka, a na pierwsze USG prenatalne poszłam prywatnie do najlepszej specjalistki w moim mieście, żeby tylko usłyszeć "na 95% chłopczyk" :D
 
Mogę Ci tylko powiedzieć tyle, że doskonale Cię rozumiem ;)
W pierwszej ciąży nie fiksowałam, bo było mi wszystko jedno, od początku czułam, że będzie dziewczynka, więc jak na pierwszych prenatalnych pani doktor powiedziała, że dziewuszka, to mi to wystarczyło :)
Natomiast w drugiej ciąży już miałam "parcie" na syna, chciałam mieć dzieci obojga płci, żeby się na własnej skórze przekonać, jak się wychowuje i córkę i syna i mimo, że też od początku czułam, że będzie syn, to robiłam milion różnych wróżb na płeć dziecka, a na pierwsze USG prenatalne poszłam prywatnie do najlepszej specjalistki w moim mieście, żeby tylko usłyszeć "na 95% chłopczyk" :D
No ja niby wszystkie mam Najlepsiejsze we Wro :D niby każda " nigdy się nie myli " a mimo wszystko mamy 2:2 :D
 
reklama
Do góry